Курси Axis Communications Academy

elko_axis
Smart Center > Тренінги > Axis Communications Academy


Компанія Axis Communications – лідер в області мережевого відеоспостереження. Глобальний Навчальний центр Axis Communications Academy протягом вже 10 років навчає фахівців та партнерів компанії застосовувати сучасні рішення мережевого відеоспостереження і аргументувати їх вибір кінцевим замовникам. ELKO Smart Center запрошує відвідати навчальні курси Axis Communications Academy.

В даний час проводиться навчання та сертифікація спеціалістів за такими напрямами:

ОСНОВИ МЕРЕЖЕВОГО ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ (NVF)
Дводенний курс, в якому ви отримуєте теоретичні знання і практичні навички, необхідні для успішної установки та налаштування продуктів Axis Communications.
ДЕТАЛЬНІШЕ >

ПРОДАЖ РІШЕНЬ AXIS
Одноденний курс, в якому ви дізнаєтеся більше про етапи циклу продажів систем відеоспостереження, а також інструментах і сервісах Axis, які допоможуть вам визначити потреби клієнта і запропонувати найбільш відповідне рішення.
ДЕТАЛЬНІШЕ >

ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМ МЕРЕЖЕВОГО ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ (DNVS)
Одноденний курс, в якому ви вивчите важливі аспекти проектування мережевої системи відеоспостереження: цілі спостереження, розміщення камери, відеоаналітіка, продуктивність мережі і рішення для зберігання.
ДЕТАЛЬНІШЕ >

ПЗ ДЛЯ КЕРУВАННЯ ВІДЕО ВІД AXIS (AVMS)
Одноденний технічний курс, який дає вам навички, необхідні для успішного розгортання і керування AXIS Camera Station і AXIS Camera Companion.
ДЕТАЛЬНІШЕ >


Місце проведення: ELKO Smart Center
м. Київ, вул. Козацька, 120/4, корпус Ж
GPS 50.397924, 30.491782

Якщо у Вас виникли питання – будь ласка, звертайтесь:
+38 044 461 9670, smart.center@elko.ua.
  1. Smart Center
  2. Курси Axis Communications Academy