Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Тренінг MTCRE – MikroTik Certified Routing Engineer

Smart Center > Навчання > MiktoTik > MTCRE


Найближчі тренінги MTCRE:
- 18-20 вересня 2019 р.
- 18-20 грудня 2019 р.

MTCRE – інженерний курс, призначений для фахівців, що бажають детально розібратися в тонкощах налаштування статичної та динамічної маршрутизації. Після закінчення курсу Ви зможете налаштувати балансування трафіку, автоматичне перемикання каналів між декількома провайдерами, детально розберетеся з VPN і VLAN, а також з протоколом динамічної маршрутизації OSPF.

Для проходження курсу обов'язково мати сертифікат MTCNA.

Курс складається з чотирьох модулів; обов'язковий перелік тем, що розглядаються в курсі, можна подивитися на сайті MikroTik. Виходячи з досвіду проведення курсів та рівня підготовки групи, матеріал подається більш широко, з упором на практичне застосування, а тому цей курс не обмежується обов'язковими темами.

Матеріали по кожній темі закріплюються лабораторними роботами.
Вартість тренінгу: еквівалент 299 у.о.

Для участі у тренінгу, будь ласка, заповніть реєстраційну форму внизу сторінки.

Тренер: Андрій Сичов, сертифікований тренер MikroTik з лютого 2010 року (сертифікат TR0096); сертифікований тренер Ubiquiti, з 15-річним досвідом проведення тренінгів та роботи у реальних мережевих проектах.

ПРОГРАМА КУРСУ >

У вартість тренінгу входить маршрутизатор MikroTik hAP mini або hAP lite – надається на час навчання, після залишається в студента. Компанія MikroTik дарує кожному учаснику ліцензію L4/P1.

Тривалість тренінгу: три повних дні c 10:00 до 18:00. Обід кожен день, кава-брейки протягом дня.

Для проходження тренінгу студент повинен мати ноутбук з портом Ethernet і два патч-корди довжиною не менше 1,8 метри.

Операційна система – Windows або Linux. Якщо у Вас MacOS, то переконаєтеся, що Ви можете нормально працювати з Winbox. Бажано навчитися вимикати файрвол і включати доступ через Remote Desktop.
Якщо у Вас виникли питання – будь ласка, звертайтесь:
+38 044 461 9670, smart.center@elko.ua.