Сертифікаційні технічні тренінги з мережевого обладнання MikroTik

mikrotik_logo_cut
Smart Center > Тренінги > MikroTik


ELKO Smart Center запрошує ІТ-фахівців підвищити свою кваліфікацію і стати сертифікованими фахівцями MikroTik. Заняття проходять в невеликих групах, в спеціально обладнаному класі під керівництвом досвідченого тренера. В процесі навчання розглядаються як обов'язкові теми кожного курсу, так і практичні питання і реальні проекти. Після закінчення кожного курсу учні здають іспит і отримують офіціальний номерний сертифікат MikroTik.

В даний час в ELKO Smart Center проводиться навчання та сертифікація спеціалістів за такими напрямами MikroTik:

MTCNA | MTCRE | MTCWE | MTCSE | MTCTCE | MTCEWE
MikroTik_Training_Outline_2020
MTCNA
MTCNA – MikroTik Certified Network Associate
Початковий курс, що дає уявлення про основні можливості операційної системи RouterOS і обладнанні RouterBOARD. Після закінчення курсу Ви будете впевнено налаштовувати маршрутизатор для надання сервісів клієнтам, виконувати діагностику і усунення несправностей.
MTCRE
MTCRE – MikroTik Certified Routing Engineer
Інженерний курс, призначений для фахівців, що бажають детально розібратися в тонкощах налаштування статичної та динамічної маршрутизації. Після закінчення курсу Ви зможете налаштувати балансування трафіку і автоматичне перемикання каналів між декількома провайдерами, детально розберетеся з VPN і VLAN, а також з протоколом динамічної маршрутизації OSPF.
MTCWE_
MTCWE – MikroTik Certified Wireless Engineer
Інженерний курс, повністю присвячений тонкощам налаштування бездротової мережі. Якщо Вас цікавлять питання побудови мереж з безшовним роумінгом, Ви хочете зрозуміти, чим відрізняється WDS від MESH, як правильно вибрати антену, чому підвищення рівня сигналу не завжди допомагає, – Вам потрібно пройти цей курс.
MTCTCE
MTCTCE – MikroTik Certified Traffic Control Engineer
Інженерний курс, у якому Ви навчитеся розділяти смугу пропускання між різними типами трафіку, тобто створювати системи з QoS. Детально розбираються питання руху пакетів через маршрутизатор, використання брандмауера для маркування трафіку і захисту своєї мережі від атак.
mtcewe_600x300
MTCEWE – MikroTik Certified Enterprise Wireless Engineer
Новий навчальний курс MikroTik, пройшовши який студент зможе зрозуміти основні функції RouterOS Enterprise Wi-Fi, принципи роботи Wi-Fi та методи впровадження CAPsMAN у реальних Wi-Fi проектах.
Mikrotik_MTCSE_1
MTCSE - MikroTik Certified Security Engineer
Новий інженерний тренінг, в якому детально розбираються способи створення безпечних мереж з використанням можливостей обладнання Mikrotik.
Місце проведення: ELKO Smart Center
м. Київ, вул. Козацька, 120/4, корпус Ж
GPS 50.397924, 30.491782

Якщо у Вас виникли питання – будь ласка, звертайтесь:
+38 044 461 9670, smart.center@elko.ua.
  1. Smart Center
  2. Сертифікаційні технічні тренінги з мережевого обладнання MikroTik