Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Соціальний проект компанії ELKO Ukraine «Підтримай самотнього пенсіонера»

Oldmen_help_ua
Починаючи з 26 березня 2020 року, ELKO Ukraine організовує соціальну ініціативу «Підтримай самотнього пенсіонера».

Команда компанії організує збір коштів для гуманітарної акції, допомога буде направлена нами на підтримку соціально-незахищеної верстви населення, що знаходиться, в зв'язку з карантином, у групі ризику.

Для забезпечення продуктами одиноких пенсіонерів з мінімальною пенсією ми організували збір коштів до благодійного фонду, до якого крім наших коштів, будуть спрямовані гроші наших партнерів та інших волонтерів.

Акція «Підтримай самотнього пенсіонера» організована ELKO Ukraine за консультаційної та інформаційної підтримки Єдиного координаційного центру КМДА. Зібрані кошти підуть на закупівлю кількох тисяч продуктових наборів. За допомогою соціальної служби ми надішлемо продукти харчування на адреси літніх людей, що потребують підтримки у найбільшій мірі. Сьогодні тільки в Києві проживають десятки тисяч самотніх пенсіонерів, давайте додамо в їхнє життя трохи безпеки і людського тепла!

Заявки щодо участі у соціальній ініціативі «Підтримай самотнього пенсіонера» надсилайте на email: marketing@elko.ua.
Оновлено 15 квітня 2020 р.
На сьогодні командою ELKO при підтримці виробника серверного обладнання Lenovo Data Center Group було забезпечено і передано до соціальних служб міста Києва 1500 продуктових наборів.

Ми також допомогли соціальним працівникам разом з іншими волонтерами адресно доставити продуктові набори малозабезпеченим пенсіонерам.
photo_ELKO
Зараз багато людей опинилися в тяжкому становищі. Підтримки та допомоги може потребувати хтось поруч з вами, в вашому місті, районі, будинку, під’їзді чи на поверсі. Допомагайте, якщо у вас є така можливість.

Дякуємо, тим хто приєднався.

Дотримуйтесь всіх правил безпеки та залишайтеся здоровими!
Все буде добре!
  1. новини
  2. Соціальний проект компанії ELKO Ukraine «Підтримай самотнього пенсіонера»