ELKO – ексклюзивний дистриб'ютор рішень для кібербезпеки компанії Sectona в Україні

ELKO_Sectona_ua
ELKO Ukraine уклала ексклюзивний контракт на постачання програмного забезпечення компанії Sectona Technologies. Рішення компанії забезпечують керування привілейованим доступом за допомогою спеціалізованої платформи доступу, яка допомагає захищати привілейовані облікові записи та керувати динамічним віддаленим доступом співробітників.
Sectona представляє платформу привілейованого доступу, призначену для архітектур розгортання, здатних справлятися з потребами масштабованості та складними корпоративними вимогами, забезпечуючи необхідне зростання з урахуванням потреб у безпеці.

Основна мета компанії – створювати продукти та технології, які надають інтегроване управління привілеями для різних ІТ-команд та зводять до мінімуму проблеми, пов'язані з сучасними викликами в управлінні привілейованими обліковими записами.

Високий рівень якості продуктів Sectona Technologies відзначений Стемфордським агентством Gartner Inc., яке включило компанію до магічного квадранту Gartner's 2022 Magic Quadrant for Privileged Access Management серед компаній, що обслуговують ринок управління привілейованим доступом (PAM).
  • простота використання рішення у різних середовищах;
  • єдина платформа управління доступом, парольною політикою, багатофакторною автентифікацією та управлінням життєвим циклом облікового запису;
  • найкраще на ринку співвідношення вартості та функціональності.
Прогресивний підхід до вирішення завдання безпеки доступу робить продукцію Sectona Technologies затребуваною на світовому ринку і Україна тут не є винятком. Крім того, партнерів ELKO Ukraine зацікавлять не лише можливості продукту, а й наша підтримка у проєктах, швидке постачання та вся необхідна допомога для розвитку компетенцій
Роман Чорненький Керівник напряму інформаційної безпеки ELKO Ukraine
Ми раді розпочати співпрацю з ELKO Ukraine. Впевнений, що можливості наших продуктів допоможуть українським компаніям подолати проблеми кібербезпеки. Як провідний постачальник в галузі захисту привілейованих облікових записів та управління динамічним віддаленим доступом співробітників для більш ніж 250 клієнтів корпоративного рівня, включаючи RSA, Virgin Mobile та Vodafone, ми націлені на розвиток та зміцнення своїх позицій на ринку
Олександр Мосін Регіональний директор з продажу
Sectona – компанія-розробник рішень для управління привілейованим доступом, що допомагає підприємствам знизити ризик цільових атак на привілейовані облікові записи, розподілені по центрах обробки даних та у хмарі. Sectona надає інтегровані компоненти керування привілеями для забезпечення динамічного віддаленого доступу співробітників до локальних або хмарних робочих навантажень, кінцевих точок та міжмашинної взаємодії.
  1. Новини
  2. ELKO – ексклюзивний дистриб'ютор рішень для кібербезпеки компанії Sectona в Україні