Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

ELKO починає дистриб’юцію realme в Україні

realme_ELKO_ua
Найбільш швидкозростаючий бренд смартфонів у Європі realme уклав угоду з ELKO про дистриб’юцію своєї продукції в Україні. Співпраця з ELKO забезпечить необхідне фінансування та операційну спроможність для задоволення зростаючого попиту на ринку та амбіцій бренду щодо розвитку.
За даними Strategy Analytics, realme є найбільш швидкозростаючим брендом смартфонів 2021 року у Європі з річними темпами росту 500% і входить у топ-5 за обсягом продажу.

Український ринок смартфонів відновлюється, але при цьому ризики, пов'язані з доставкою і дистриб’юцією продукції, залишаються високими. Залучення ELKO – одного з найбільших дистриб'юторів регіону – дозволяє покрити ризики та покращити доступність продукції на ринку.
Завдяки технічним характеристикам продуктів та ціновій стратегії, realme користується великим попитом серед молоді. Масова дистриб’юція продукції є капіталомісткою справою і не всі гравці ринку можуть впоратися з таким завданням, особливо в умовах, у яких зараз знаходиться Україна. Масштаб, досвід та можливості фінансування є сильними перевагами ELKO і ми віримо, що всі учасники, від виробника до кінцевого споживача, виграють від нашої співпраці.
Байба Індане Head of Branded Unit at ELKO Group
Пристрої realme вирізняються трендовим дизайном та високою продуктивністю, адже вони створюються для молоді. realme пропонує продукти з трендовими технологіями, функціями та користувацьким досвідом, що не мають рівних у своїй ціновій категорії.
Співпраця ELKO з realme розширить українському кінцевому споживачеві доступ до продукту, який високо оцінили користувачі по всьому світу.
Яскравий дизайн і широкий модельний ряд безперечно зацікавлять не тільки поціновувачів цього бренду, а й споживачів, які ще не знайомі з продукцією realme.
Кирило Костанян Керівник напряму «Смартфони і планшети» в ELKO Ukraine
Перші надходження товару для партнерів ELKO складаюся зі смартфонів, а пізніше перелік продукції розшириться до повного асортименту екосистеми realme, у тому числі годинниками, гарнітурами та телевізорами.
realme – технологічний бренд, який спеціалізується на виробництві смартфонів та розумних пристроїв, що змінюють прийняті стандарти. Бренд був заснований 4 травня 2018 року Скаєм Лі.

realme створює смартфони та розумні пристрої з високою продуктивністю та стильним дизайном, з урахуванням особливостей ціноутворення на різних ринках.

На початку 2020 року realme анонсував нову стратегію за двома напрямками: смартфони + AIoT-продукти (штучний інтелект та інтернет речей). Станом на червень 2020 року кількість користувачів смартфонів realme перевищила 35 мільйонів, а продаж бездротових навушників становив 1 мільйон штук. Згідно зі статистикою аналітичної агенції Counterpoint, у першому кварталі 2020 року realme посів 7 місце за міжнародними постачаннями смартфонів, а за річними темпами зростання (+157%) – 1 місце. У якості найшвидшого бренду смартфонів у світі, realme продовжить виробляти пристрої, які служать наочним прикладом технологічного та дизайнерського переосмислення можливостей у своїх продуктових категоріях та цінових сегментах.
  1. Новини
  2. ELKO починає дистриб’юцію realme в Україні