ELKO Ukraine починає дистриб’юцію рішень Lexar для зберігання даних та модулів пам’яті

DRAM_lexar
ELKO Ukraine стає офіційним дистриб’ютором продукції глобального виробника інноваційних рішень для зберігання даних Lexar. За угодою, партнерам ELKO Ukraine стають доступними карти пам’яті, флеш-накопичувачі USB, пристрої для зчитування карток, твердотільні накопичувачі (SSD) та оперативна пам'ять для ПК (DRAM).
Завдяки надійності та високій продуктивності рішень Lexar, її продукція високо цінується користувачами у більш ніж 100 країнах світу. Компанія має один з найбільших у світі каналів дистриб’юції флеш-пам’яті та займає провідне місце на ринках цілого ряду регіонів, включаючи Європу, Азію, Близький Схід, Африку та Північну Америку.

Попит на зовнішні пристрої для зберігання даних продовжує зростати разом з вимогами до їх продуктивності та швидкості. Lexar вже більше 20-ти років робить суттєвий внесок у розвиток своєї галузі, зареєструвавши більше 430 патентів у сфері розробки високоефективних та надійних рішень для зберігання даних для різноманітного застосування.

Початок співпраці з Lexar відкриває партнерам ELKO Ukraine можливість замовлення широкого вибору модулів пам’яті та пристроїв для зберігання даних «з одних рук».
ssd_lEXAR
Ми активно працюємо над розширенням асортименту комп’ютерних компонентів, тому дуже раді початку співпраці з американським брендом Lexar, який є одним із провідних гравців на світовому ринку продуктів для зберігання даних. Наші партнери та кінцеві споживачі гідно оцінять продукцію Lexar, яка вирізняється оптимальним співвідношенням ціни і якості та утримує прихильність користувачів на західному ринку вже більше 20 років.
Сергій Односумов Керівник напряму «Компоненти на програмне забезпечення» ELKO Ukraine
Ми у захваті від того, що ELKO Ukraine представлятиме нашу продукцію в Україні. Lexar – це захоплюючий бренд високоякісної цифрової пам'яті та накопичувачів, який має великий успіх у країнах Європи та пропонує широкий асортимент продукції через різні канали. Завдяки знанням, експертизі та послугам ELKO, ми не сумніваємося, що цей успіх буде повторено і на українському ринку. Я впевнений, що продукція Lexar викличе великий інтерес у всіх клієнтів ELKO – від роздрібних онлайн-магазинів, реселерів, малих і середніх підприємств до інтеграторів та іншого бізнесу. Ми очікуємо на плідне співробітництво разом.
Грейс Су Менеджер з продажу Lexar у Європі
LEXAR_LOGO
Lexar, як американський виробник цифрових медіапродуктів було засновано у 1996 році. Компанія спеціалізувалась на виробництві рішень для зберігання даних, та створила одну з перших у світі карт пам’яті SD. У 2017 році компанія Longsys, зі штаб-квартирою у Шеньчжені, придбала Lexar. З того часу компанія розширила своє портфоліо, фокусуючись на розробці рішень для зберігання даних – SSD і DRAM. У Lexar працює більше 1200 інженерів-дослідників, дослідження та розробки яких дозволяють продукції Lexar найкраще відповідати потребам звичайних користувачів та бізнесу.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine починає дистриб’юцію рішень Lexar для зберігання даних та модулів пам’яті