ELKO Ukraine розширює свій асортимент продукції ASRock материнськими платами для споживчого сегмента

elko_asrock
ELKO Ukraine починає дистриб’юцію материнських плат ASRock для споживчого сегмента у доповнення до продуктів із серверної лінійки тайванської компанії. ASRock – один із провідних світових брендів материнських плат, що вирізняється широким вибором чипсетів та різноманітністю пропозицій для різних категорій користувачів.
ASRock розробляє материнські плати на базі чипсетів AMD та Intel, що дає можливість вибору платформи під найрізноманітніші потреби користувачів. Серед переваг продукції компанії – конкурентні для різних сегментів ринку ціни, що робить її вдалим вибором для споживачів з різними фінансовими можливостями.

Геймерам ASRock пропонує декілька серій ігрових материнських плат з агресивним дизайном та потужними функціями, серії, що вирізняються надійністю та доступністю, а також лінійки плат, що призначені для геймерів-початківців.

Для ентузіастів призначені флагманські лінійки материнських плат ASRock з передовими функціями, найвищою продуктивністю, водяним охолодженням для екстремального розгону та безшумної роботи, а також оптимізовані моделі для кіберспорту.
elko_asrock1
У категорії бюджетних материнок в ASRock є вибір моделей з підтримкою процесорів AMD Ryzen™ 5000-го та 3000-го поколінь, а також з Intel® Core™ 11-го та 10-го поколінь, що робить бренд ідеальним вибором для тих, хто шукає якісне обладнання за розумну ціну.

Продукція ASRock вже доступна партнерам офіційного дистриб’ютора ELKO Ukraine для замовлення у системі eCom або через відповідального менеджера.
ASRock_logo
Компанія ASRock Inc. заснована у 2002 році та спеціалізується на виробництві материнських плат, відеокарт та серверного обладнання. Завдяки швидкому розвитку, ASRock став третім світовим брендом у своєму сегменті. Компанія зі штаб-квартирою у Тайбеї на Тайвані та філіями у Європі та США підтверджує свою репутацію на світовому ринку завдяки високій кваліфікації спеціалістів та надійності продукції.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine розширює свій асортимент продукції ASRock материнськими платами для споживчого сегмента