ELKO Ukraine розпочинає дистриб’юцію рішень компанії Actility – світового лідера у галузі Інтернету речей

Actility_ELKO
Партнерам ELKO Ukraine стають доступними програмне забезпечення та IoT обладнання французької компанії Actility, у тому числі багатофункціональна масштабована IoT платформа ThingPark™ та трекери Abeeway. Продукцію Actility використовують десятки світових національних операторів, які довіряють перевіреним часом та багаторічною практикою рішенням для побудови IoT мереж.
Платформа ThingPark дозволяє розгортати загальнодоступні та приватні глобальні мережі з низьким енергоспоживанням (LPWAN) по всьому світу, забезпечуючи зв'язок із IoT пристроями у необхідних для користувачів місцях. Цей продукт дозволяє об'єднувати та керувати обладнанням різних постачальників.
  • промисловість 4.0;
  • Smart City;
  • енергетика та комунальні послуги;
  • рішення для логістики;
  • розумна будівля - управління об'єктами;
  • точне землеробство.
У наш час все більше українських підприємств розуміють перспективність розвитку IoT інфраструктури, тому ми впевнені, що українські системні інтегратори високо оцінять можливості рішень нашого нового партнера – світового лідера у сфері управління мережами Інтернету – компанії Actility.
Юрій Касьянов Продакт-менеджер ELKO Ukraine
Україна вже багато років переживає вражаючу еволюцію промислових IoT-проектів, і Actility рада бути частиною цього прогресу. Тепер із ELKO та її партнерами ми зможемо ще ефективніше встановлювати контакти з українськими компаніями, які впроваджують LoRaWAN у свої проекти розвитку, сприяючи їхньому довгостроковому успіху
Ніколас Джордан Головний операційний директор Actility
Французька компанія Actility – світовий лідер у галузі Інтернету речей. Компанія має великий досвід реалізації великомасштабних проектів та систем операторського класу по всьому світу, що робить її світовим лідером у розгортанні IoT рішень. Національні оператори більш ніж 50 країн використовують платформу ThingPark компанії Actility.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine розпочинає дистриб’юцію рішень компанії Actility – світового лідера у галузі Інтернету речей