Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Понад 40 000 ІТ-продуктів від провідних виробників
Перехідник з оптичного дроту на мідний, мережеве обладнання, MC112CS TP-LINK
TP-LINK
MC112CS
Перехідник з оптичного дроту на мідний, мережеве обладнання, MC111CS TP-LINK
TP-LINK
MC111CS
Перехідник з оптичного дроту на мідний, мережеве обладнання, MC220L TP-LINK
TP-LINK
MC220L
Перехідник з оптичного дроту на мідний, мережеве обладнання, MC110CS TP-LINK
TP-LINK
MC110CS
Перехідник з оптичного дроту на мідний, мережеве обладнання, MC210CS TP-LINK
TP-LINK
MC210CS
Перехідник з оптичного дроту на мідний, мережеве обладнання, MC200CM TP-LINK
TP-LINK
MC200CM
Мережеве обладнання, TL-SM311LM TP-LINK
TP-LINK
TL-SM311LM
Модуль оптичний, мережеве обладнання, TL-SM311LS TP-LINK
TP-LINK
TL-SM311LS
Мережеве обладнання, TL-SM321A TP-LINK
TP-LINK
TL-SM321A
Трансивер UF-MM-1G UBIQUITI
UBIQUITI
UF-MM-1G
Трансивер UF-SM-10G UBIQUITI
UBIQUITI
UF-SM-10G
Трансивер UF-SM-10G-S UBIQUITI
UBIQUITI
UF-SM-10G-S
Трансивер UF-SM-1G-S UBIQUITI
UBIQUITI
UF-SM-1G-S
Трансивер UF-MM-10G UBIQUITI
UBIQUITI
UF-MM-10G
мережевий адаптер (SFP-модуль) S+85DLC03D MIKROTIK
MIKROTIK
S+85DLC03D
Мережевий адаптер (SFP-модуль) S-3553LC20D MIKROTIK
MIKROTIK
S-3553LC20D
мережевий адаптер (SFP-модуль) S-31DLC20D MIKROTIK
MIKROTIK
S-31DLC20D
Модуль SFP S-RJ01 MIKROTIK
MIKROTIK
S-RJ01
Мережевий адаптер Ethernet (SFP+модуль) MG-10GAS1 EDIMAX
EDIMAX
MG-10GAS1
Мережевий адаптер EtherNet (SFP-модуль) UF-GP-B+ UBIQUITI
UBIQUITI
UF-GP-B+
Мережевий адаптер (SFP+модуль) S+RJ10 MIKROTIK
MIKROTIK
S+RJ10
Мережевий адаптер Ethernet (SFP-модуль) UF-RJ45-1G Ubiquiti
UBIQUITI
UF-RJ45-1G
Мережевий адаптер Ethernet (SFP+модуль) UF-RJ45-10G Ubiquiti
UBIQUITI
UF-RJ45-10G
Мережевий адаптер Ethernet (SFP-модуль, пара) S-4554LC80D Mikrotik
MIKROTIK
S-4554LC80D
Мережевий адаптер Ethernet (SFP-модуль) S-55DLC80D MIKROTIK
MIKROTIK
S-55DLC80D
Мережевий адаптер Ethernet (медіаконвертор) UF-AE UBIQUITI
UBIQUITI
UF-AE
Мережевий адаптер Ethernet (qSFP+модуль) Q+85MP01D MIKROTIK
MIKROTIK
Q+85MP01D
Трансівер Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF Transceiver (J4858D)
ARUBA BY HPE
J4858D
Трансівер Aruba 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR (J4859D)
ARUBA BY HPE
J4859D
Трансівер Aruba 10GBASE-SR LC Connector SFP+ XCVR (J9150D)
ARUBA BY HPE
J9150D
Мережевий адаптер Ethernet (SFP-модуль) UF-INSTANT UBIQUITI
UBIQUITI
UF-INSTANT
Мережевий адаптер Ethernet (SFP-модуль) UF-GP-C+ UBIQUITI
UBIQUITI
UF-GP-C+
Гігабітний WDM медіаконвертер , TL-FC311B-20 TP-LINK
TP-LINK
TL-FC311B-20
Гігабітний WDM медіаконвертер, TL-FC311A-20 TP-LINK
TP-LINK
TL-FC311A-20
Мережевий адаптер (SFP/SFP+/SFP28-модуль) XS+31LC10D MIKROTIK
MIKROTIK
XS+31LC10D
Гігабітний WDM медіаконвертер, TL-FC311A-2 TP-LINK
TP-LINK
TL-FC311A-2
Гігабітний WDM медіаконвертер , TL-FC311B-2 TP-LINK
TP-LINK
TL-FC311B-2
Мережевий адаптер (SFP/SFP+/SFP28-модуль) XS+2733LC15D MIKROTIK
MIKROTIK
XS+2733LC15D