Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Чому варто замінити старий МФУ

Toshiba_print_why_to_change_UA
«Зараз таких вже не роблять». Усі ми чули цей вислів, і зазвичай він виглядає зовсім не компліментом по відношенню до сучасних речей. Хоча, якщо йдеться про друкуючу техніку, насправді у більшості випадків сучасні продукти більш надійні та якісні.
Давайте коротко розглянемо декілька причин, чому варто відправити на пенсію уживаний офісний багатофункціональний пристрій (БФП).
Сканування або друк на БФП з комп’ютера чи мобільного пристрою передбачає з’єднання з ним. Це, в свою чергу, означає залежність від сумісності з операційною системою комп’ютера.

Хоча виробники багатофункціональних пристроїв погоджуються підтримувати свої пристрої протягом кількох років після закінчення випуску (максимум сім), рано чи пізно настає час наступного оновлення. І якщо не зробити це вчасно – в кращому випадку підтримка функцій буде обмежена. Або ж офісний БФП стане якорем, що стримує ваш бізнес.
Я працюю в цьому бізнесі вже давно, і за ці роки було безліч випадків порушень хакерами безпеки офісних ПК, серверів та пристроїв, які до них підключаються. Порушення безпеки може зупинити роботу користувача, компанії або навіть життєво важливі процеси цілого міста. Варто хоча б пригадати історію із вірусом Petya/NoPetya.

Наслідки цього можуть бути досить серйозними. На підприємства, які обробляють дані будь-якого замовника, можуть бути подані позови та призначені штрафи. Але коли застосовуються контрзаходи безпеки, вони можуть стикатися з тим, що згадувалося раніше, – з проблемами сумісності.
Total Cost of Ownership (загальна вартість володіння) є фактором, про який часто забувають. Вона пов'язана з вартістю деталей та сервісної підтримки.

Виробництво офісного обладнання досить сильно розвинулось за останні 20+ років, воно стало більш ефективним та надійним. Такі енергетичні стандарти, як Energy Star, та еволюція базового дизайну відіграють певну роль у отриманні кращого продукту. БФП пройшли довгий шлях, досягнувши нижчої вартості за копію та нижчої загальної TCO. І вони винятково надійніші.

Окрім кращого дизайну, в сучасних БФП є безліч поліпшень, що спонукатимуть вас до модернізації. У багатьох випадках пристрої пришвидшились та отримали нові функції, які автоматизують робочий процес та покращують загальну продуктивність (див. нижче). Зазвичай нова модель є не просто новою – вона, як правило, є набагато кращою за поточну модель.

У певний момент варто переглянути свої потреби та те, скільки вам коштує ваше поточне офісне обладнання.
  • Друк на основі правил – ця розумна функція дозволяє налаштовувати параметри друку в залежності від застосунку. Наприклад, щоразу коли я друкую електронні листи з Outlook, вони друкуватимуться чорно-білими та двосторонніми; а коли це друк із PowerPoint – у кольорі, два слайди на сторінку та у вигляді брошури для зшивання.
  • Нескінченні варіанти програм, які відповідають будь-яким потребам бізнесу. Наприклад, можливість автоматичного сортування сканованих документів за теками у відповідності до назви постачальника.
  • Налаштування панелі керування БФП під свій бренд та під ті програми, які ви використовуєте найчастіше.
  • Багатостанційна роздруківка дозволяє надсилати відбиток до будь-якого зручного та доступного багатофункціонального пристрою.
  • Потрібен переклад паперового документа? Просто відскануйте його за допомогою програми eTranslate.
Цей перелік можна продовжувати, і для мене це найважливіша причина переходу на нові технології, щойно коли вони з’являться.

Звичайно, бути сучасним та «модним» може вам трохи коштувати, але нескінченне віддкладання оновлення може коштувати навіть дорожче. У певний момент стає зрозумілим, що далі утримувати застарілий БФП не має сенсу або просто неможливо.

Рекомендую просто переглянути вищенаведений перелік і оцінити, чи настав час оновити ваш БФП. А ми з колегами – спеціалістами компанії ELKO Ukraine – завжди допоможемо обрати новий БФП, який буде найкращим чином відповідати вимогам вашого бізнесу.
Для отримання консультації по вибору БФП пишіть нам на toshiba@elko.ua або залишайте запит за посиланням нижче.
  1. Новини
  2. Чому варто замінити старий МФУ