24 – 25 травня щорічний міжнародний Форум «Smart Building» Київ | Національний центр «Український Дім»

1200_630_smart_building
Вже вшосте у Києві відбудеться міжнародний Форум Smart Building, тематика якого цього року буде присвячена не тільки впровадженню та розвитку технологій у містах, але й відновленню інфраструктури України, яка зазнала значних пошкоджень від війни.
Щорічно Форум Smart Building поєднує на своєму майданчику основних гравців розумних рішень: розумне місто, розумний будинок, екологія, автоматизації, інтернет речей, енергоефективність, безпека та Audio/Video-технології.

ELKO Ukraine візьме участь у заході і ми будемо раді бачити вас на нашому стенді, де ми представимо рішення для енергетичної незалежності в умовах відсутності доступу до електромережі!

Окремий бонус для наших гостей та партнерів – це отримання безкоштовного квитка на Форум!

Реєстрація за промокодом Guest2023 – повністю безкоштовна.

Форум пройде у форматі виставки та конференції та продемонструє світові та українські досягнення в галузі інтелектуальних систем, смарт-рішень для будівництва та відновлення міської інфраструктури.

У рамках ділової програми заплановано проведення дводенної конференції та виступи понад 50 спікерів. А виставкова зона представить понад 50 компаній, брендів, стартапів – новаторів у сфері технологій.

Відвідувачами Форуму насамперед є мери міст України та представники муніципалітетів, будівельні компанії та забудовники, інженери, архітектори, дизайнери, а також представники ОСББ та керуючих компаній.
Як завжди, захід відбудеться за сприянням Державних органів влади, а також багатої кількості асоціацій та міжнародних партнерів, серед яких: Європейська бізнес асоціація, Асоціація міст України та Асоціація малих міст України, УРБ, АППАУ, регіональні ІТ-кластери та багато інших.
Приєднуйтесь до розумних технологій! Деталі про проведення форуму ви можете знайти за посиланням>>

До зустрічі на форумі!
  1. Події
  2. 24 – 25 травня щорічний міжнародний Форум «Smart Building» Київ | Національний центр «Український Дім»