Ознайомлення з новинками від QNAP. Вересень 2022

Webinar_Qnap_ELKO_ua
Огляд нових мережевих рішень для різних сегментів QNAP. Запрошуємо на вебінар!
26 серпня 2022 року | 12:00 - 13:00
luts Доповідач: Карліс Луцс, Business Development Manager – CIS and Ukraine компанії QNAP.
Вебінар орієнтований на менеджерів з продажу, менеджерів проектів, архітекторів, presales менеджерів, які працюють з корпоративними замовниками.
  • Робота QNAP на території України у 2022 році
  • Нові рішення від QNAP у сегментах SOHO, SMB та Mid-range
  • Повернення індустріального NAS до нашої лінійки – випуск пристрою TS-i410X
  • Використання edge switch ADRA NDR від QNAP для аналізу вразливостей локальної мережі
Компанія QNAP Systems Inc. - провідний виробник в області зберігання даних, обчислювальної техніки і мереж. QNAP пропонує високоякісні продукти для зберігання (NAS), мережі (мережеві комутатори) та інтелектуального відео (QVR Pro), засновані на принципах зручності використання, високої безпеки і гнучкої масштабованості. Компанія QNAP займається наданням комплексних рішень - від розробки програмного забезпечення, проектування обладнання до власного виробництва. Власний завод QNAP з виробничими лініями з повним виробництвом сертифікований по системам менеджменту якості ISO 9001, систем екологічного менеджменту ISO 14001, систем менеджменту охорони праці та безпеки ISO 45001 та систем менеджменту інформаційної безпеки ISO 27001.
Реєстрація обов'язкова. Всі зареєстровані учасники отримають посилання для підключення до онлайн-трансляції. З усіх організаційних питань пишіть на marketing@elko.ua

  1. Події
  2. Ознайомлення з новинками від QNAP. Вересень 2022