Вебінар: Знайомство з брендом Q-nomy

Qnomy_ELKO
Ми раді запросити вас на вебінар Знайомство з брендом Q-nomy , присвячений важливому етапу нашої співпраці з цією визнаною компанією.
Дата: 3 квітня (середа)
Час: 14:00 - 15:00
Доповідач:
Олександр Борсукевич, керуючий продажами Q-nomy в Україні та Східній Європі.
Бен Єгуда, виконавчий, віце-президент з продажів Q-nomy.
  • Управління чергами та планування зустрічей Q-nomy
  • Рішення для цифрових відділень Q-nomy
Розглянемо ключові аспекти та переваги продуктів Q-nomy, які допоможуть вам оптимізувати роботу вашого бізнесу та підвищити рівень задоволеності клієнтів.
ELKO Ukraine уклала дистриб’юторську угоду з американською компанією Q-nomy – провідним світовим розробником програмних та апаратних рішень для управління бізнес-процесами, керування потоками та взаємодіями і оптимізації омніканальних цифрових та фізичних бізнес-процесів.

Спеціалізацією Q-nomy є розробка сучасного програмного забезпечення для запису на прийом і керування чергою. Рішення Q-nomy синхронізують заплановані та незаплановані зустрічі, забезпечуючи ефективну обробку різних типів зустрічей, включаючи особисті зустрічі, відео або телефонні взаємодії. Рішення компанії надають можливість ретельного контролю над процесами до та після взаємодії, забезпечуючи успіх кожної зустрічі з клієнтом. Програмне забезпечення Q-nomy визнано у всьому світі у таких сферах, як охорона здоров’я, державний сектор, фінанси, телекомунікації, роздрібна торгівля, освіта та інші.
Реєстрація обов'язкова.
Всі зареєстровані учасники отримають посилання для підключення до онлайн-трансляції. З усіх організаційних питань пишіть на marketing@elko.ua.

До зустрічі на вебінарі!

Команда ELKO Ukraine та Q-nomy
  1. Події
  2. Вебінар: Знайомство з брендом Q-nomy