Вебінар: Рішення Getac для громадської безпеки

Getac_webinar_elko_ua
На вебінарі ми розглянемо захищені мобільні пристрої Getac для громадської безпеки - охорони правопорядку, швидкої допомоги та аварійно-рятувальних служб. Запрошуємо до участі!
Дата: 11 березня 2021 (четвер)
Час: 11:00 - 12:00
Доповідач: Олександр Кузнєцов, Business Development Manager компанії Getac Technology Corp.

Вебінар орієнтований на менеджерів з продажу, менеджерів із закупівель та технічних спеціалістів системних інтеграторів, корпоративних замовників і служб з надзвичайних подій.
ТЕЗИ ВЕБІНАРУ

Пристрої Getac використовуються у всіх сферах, де на перший план виходить надійність і безпека техніки. Лише захищені рішення гарантують людям в уніформі і службам швидкого реагування довготривалий надійний зв'язок і працездатність в екстрених життєво-важливих циклах людської діяльності.

Широкий вибір транспортних рішень Getac органічно поєднує в єдине ціле персонал служб невідкладної допомоги з міським ситуаційним центром для отримання узгодженого оперативного рішення і даних в умовах екстреної ситуації.
ELKO – офіційний дистриб'ютор продукції Getac в Україні.

Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму. Всі зареєстровані учасники отримають посилання для підключення до онлайн-трансляції. З усіх організаційних питань пишіть на marketing@elko.ua

До зустрічі на вебінарі.
Команда ELKO Ukraine і Getac Technology Corp.
  1. Події
  2. Вебінар: Рішення Getac для громадської безпеки