Вебінар: Рішення Getac для виробництв та управління складом

Getac_webinar_052021_ua
Дата: 19 травня 2021 (середа)
Час: 11:00 - 12:00
На вебінарі ми розглянемо захищені мобільні пристрої Getac для промислової галузі та товарно-складського обліку. Запрошуємо до участі!

У жорстких умовах промислового виробництва і для роботи на промислових об'єктах підвищеної категорії небезпеки потрібно обладнання, де важлива не тільки начинка, а й довговічність, надійність, ергономіка, модульність і можливість залишатися на зв'язку в будь-якій екстреній ситуації.

Рішення Getac в галузі управління інвентарними запасами і складом забезпечують надійну інтеграцію з передовим програмним забезпеченням для управління інвентарними запасами і системами ERP і WMS. Захищені пристрої Getac володіють обчислювальною потужністю і ступенем захищеності, необхідними для того, щоб фахівці вашої компанії могли працювати спокійно.

Доповідач: Олександр Кузнєцов, Business Development Manager компанії Getac Technology Corp.

Вебінар орієнтований на менеджерів з продажу, менеджерів із закупівель та технічних спеціалістів системних інтеграторів і корпоративних замовників
ELKO – офіційний дистриб'ютор продукції Getac в Україні.

Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму. Всі зареєстровані учасники отримають посилання для підключення до онлайн-трансляції. З усіх організаційних питань пишіть на marketing@elko.ua

До зустрічі на вебінарі.
Команда ELKO Ukraine і Getac Technology Corp.
  1. Події
  2. Вебінар: Рішення Getac для виробництв та управління складом