Онлайн тренінг «День заглиблення у кібербезпеку хмари: AWS – Trend Micro»

TrendMicro_AWS_event
23 червня 2023 року партнер ELKO Ukraine компанія Trend Micro разом з AWS організовує унікальний освітній онлайн захід «День заглиблення у кібербезпеку хмари» для вирішення проблеми безпеки хмарних сервісів організацій.
Тренінг розрахований на спеціалістів та команди, що займаються кібербезпекою і зацікавлені дізнатись більше про аспекти організації безпеки, важливі при переході на AWS. Також тренінг буде корисним для архітекторів хмарних сервісів, які цікавляться концепціями кібербезпеки в хмарному середовищі AWS.

На цьому безкоштовному семінарі ви дізнаєтесь як використовувати Cloud One - Workload Security для захисту робочих навантажень AWS. Цьому питанню будуть присвячені спеціальні презентації від компаній AWS та Trend Micro.

Після цього буде проведена практична частина у форматі "Capture The Flag", під час якої ви зможете самостійно випробувати отримані знання в умовах практичних завдань.
  • 9:30 – Загальна інформація про Trend Micro
  • 9:45 – Модель відповідальності AWS та основи безпеки Oleksii Ivanchenko, AWS
  • 10:15 – Захист хмари за допомогою Cloud One Burak Ince, Trend Micro
  • 10:30 – Безпека робочих навантажень Cloud One Dmytro Ostapenko, Trend Micro
  • 10:45 – Перерва на каву
  • 11:00 – Захист робочих навантажень на AWS (практичні завдання "Capture the Flag") Mayar Gomaa, Trend Micro
  • 12:30 – Закриття семінару
Звертайтесь за консультацією з технічних питань, за допомогою в пре-сейлах і презентаціях, в питаннях тестування і покупки рішень Trend Micro, в формуванні потреб і комерційних пропозицій, проведення навчання, до менеджера ELKO, з яким ви працюєте, або на email: cybersecurity@elko.ua.
  1. Події
  2. Онлайн тренінг «День заглиблення у кібербезпеку хмари: AWS – Trend Micro»