Вебінар: Сучасні технології Aruba Wi-Fi

Aruba_webinar_26012023
Огляд нових точок доступу Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company з підтримкою Wi-Fi 6E (6ГГц) та нової архітектури побудови Wi-Fi мереж.
Доповідач: В'ячеслав Самойленко, керівник підрозділу Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company в Україні.
Тези вебінару
Технології бездротових мережей продовжують свій активний розвиток. Мова йде про технології 5G, WiFi, а також RAN мережі (Radio Access Network – приватні мобільні мережі з можливістю інтеграції з WiFi мережами).

На вебінарі мова піде про нові точки доступу Aruba з підтримкою WiFi 6E (6ГГц) , а також про нову архітектуру побудови Wi-Fi мереж (на основі нової операційної системи Aruba OS10) для підприємств, які обрали хмарну платформу побудови своєї ІТ системи.
Вебінар орієнтований на менеджерів з продажу, менеджерів проектів, presales менеджерів, технічних спеціалістів системних інтеграторів, інсталяторів, сервісних компаній, що допомагають кінцевим споживачам підібрати рішення для нової чи існуючої мережевої інфраструктури.
Реєстрація обов'язкова.
Всі зареєстровані учасники отримають посилання для підключення до онлайн-трансляції. З усіх організаційних питань пишіть на marketing@elko.ua

До зустрічі на вебінарі!
  1. Події
  2. Вебінар: Сучасні технології Aruba Wi-Fi