Новітні комутатори Aruba серії CX – що «під капотом»

Aruba_CX_webinar_ELKO_ua
Огляд комутаторів нового покоління Aruba серії CX . Запрошуємо на вебінар!
Доповідач: В'ячеслав Самойленко, керівник підрозділу Aruba, a Hewlett Packard Enterprise company в Україні.
Тези вебінару
В еру мобільних пристроїв та Інтернету речей мережа має стати більш гнучкою та адаптованою, щоб задовольнити потреби мобільних користувачів і величезної кількості датчиків та інших пристроїв Інтернету речей. Оператори повинні легко програмувати мережу для автоматизації ручних завдань і адаптації до унікальних потреб організації.

«Під капотом» комутаторів Aruba серії CX набір сучасних технологій в галузі хмарних обчислень та інформатики, створених на основі 20-річного досвіду розробки мережевих протоколів. AOS-CX взаємодіє з робочими процесами, мікросервісами та компонентами і оптимізована для автоматизації та машинних комунікацій, які все більше рухають сучасний цифровий світ.
Вебінар орієнтований на менеджерів з продажу, менеджерів проектів, presales менеджерів, технічних спеціалістів системних інтеграторів, інсталяторів, сервісних компаній, що допомагають кінцевим споживачам підібрати рішення для нової чи існуючої мережевої інфраструктури.
Реєстрація обов'язкова.
Всі зареєстровані учасники отримають посилання для підключення до онлайн-трансляції. З усіх організаційних питань пишіть на marketing@elko.ua

До зустрічі на вебінарі!
  1. Події
  2. Новітні комутатори Aruba серії CX – що «під капотом»