Вебінар: Рішення Verint для контрольованого і безпечного повернення в робоче середовище при COVID19

webinar_verint_ua
Запрошуємо на вебінар, в рамках якого технічний експерт компанії Verint В'ячеслав Безман розповість про інноваційний підхід і про рішення компанії Verint, здатному контролювати ситуацію із захворюваністю в кожній окремій організації.
Дата: 9 липня 2020
Час: 11:00 - 12:00

Семінар буде цікавий Presales, BDM, менеджерам з продажу системних інтеграторів та проектним партнерам, фахівцям ІТ та ІБ – департаментів підприємств.

Доповідач: В'ячеслав Безман, технічний експерт компанії Verint Systems

У 2020 році весь світ зіткнувся з новим викликом у вигляді пандемії, пов'язаної з вірусом COVID-19.
Держави по всьому світу проводять спроби знизити рівень захворюваності, шляхом ізолювання хворих. Однак, співробітникам в організаціях доводиться повертатися на робоче місце, що сильно збільшує ризик зараження від своїх же колег.

Організаціям необхідно знайти спосіб управління ситуацією, з найменшими втратами і без необхідності вимушених зупинок роботи всієї компанії в цілому.

Компанія Verint, один зі світових лідерів в сфері рішень з безпеки, пропонує унікальний підхід по контролю контактів співробітників всередині організації з потенційно інфікованими людьми, мета якого запобігання поширенню інфекції вірусу всередині окремої організації і недопущення до роботи співробітників, що перебувають у групі ризику.

ELKO - офіційний дистриб'ютор рішень Verint Systems в Україні.
Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму. Всі зареєстровані учасники отримають посилання для підключення до онлайн-трансляції. З усіх організаційних питань пишіть на marketing@elko.ua

Проведіть цей час з користю!
До зустрічі на вебінарі.

Команда ELKO Ukraine і Verint Systems.
  1. Smart Center
  2. Вебінар: Рішення Verint для контрольованого і безпечного повернення в робоче середовище при COVID19