Вебінар: Знайомство з платформою Verint VMS ONE

vebinar_verint_vms_one_ua
Smart Center > Тренінги > Verint VMS ONE
Запрошуємо на вебінар, в рамках якого директор з розвитку бізнесу компанії Verint В'ячеслав Безман розповість про платформу Verint VMS ONE - систему для інтелектуального управління та контролю, на основі відео даних.
Дата: 17 вересня 2020
Час: 11:00 - 12:00

Доповідач: В'ячеслав Безман, директор з розвитку бізнесу компанії Verint Systems

У сучасному світі оператори служби безпеки зіштовхуються з великими потоками даних з різних джерел на об'єктах спостереження, як наприклад: системи контролю доступу, пожежна та охоронна сигналізації, відео-спостереження, різні системи оповіщення і т.д. Найчастіше, ці системи не централізовані і не інтегровані між собою. У зв'язку з цим, практично неможливо зрозуміти всю картину події цілком і приймати обґрунтовані рішення і своєчасні дії.

Verint VMS One пропонує єдину і уніфіковану платформу, яка застосовується в сучасних центрах безпеки. Дана платформа забезпечує управління подіями, ефективний контроль над ситуацією і своєчасну реакцію, із задіянням необхідних служб реагування.

ELKO - офіційний дистриб'ютор рішень Verint Systems в Україні.
Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму. Всі зареєстровані учасники отримають посилання для підключення до онлайн-трансляції. З усіх організаційних питань пишіть на marketing@elko.ua

Проведіть цей час з користю!
До зустрічі на вебінарі.

Команда ELKO Ukraine і Verint Systems.
  1. Smart Center
  2. Вебінар: Знайомство з платформою Verint VMS ONE