Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua

Сертифікаційні технічні тренінги з мережевого обладнання Ubiquiti Networks

Smart Center > Навчання > Ubiquiti Networks


ELKO Smart Center пропонує вивчити лінійку продуктів і технологій Ubiquiti Networks в реальному тестовому середовищі під керівництвом досвідченого сертифікованого тренера. Програма тренінгів складається з курсів Ubiquiti Academy, які проводяться по всьому світу:

UBWS | UBWA | UEWA

Ці тренінги дозволяють отримати як базові знання, так і практичний досвід побудови систем бездротового зв'язку з використанням обладнання Ubiquiti. Після успішного складання іспиту учасники отримують офіційні сертифікати.
Найближчі тренінги:

- UEWA (Ubiquiti Enterprise Wireless Admin) – 5-6 серпня 2019
- UBWA (Ubiquiti Broadband Wireless Admin) – 5-6 вересня 2019
- UEWA (Ubiquiti Enterprise Wireless Admin) – 3-4 октября 2019
- UBWA (Ubiquiti Broadband Wireless Admin) – 17-18 октября 2019
Тренінги призначені для фахівців з розгортання систем передачі даних, фахівців в області системної інтеграції, інженерів з комп'ютерних мереж, проектувальників і інженерів по експлуатації бездротових систем, інженерів, які бажають вивчити побудову, налаштування і управління дротовими і бездротовими мережами з використанням обладнання Ubiquiti Networks.
Крім офіційних курсів Ubiquiti Academy, в ELKO Smart Center проводиться індивідуальне навчання по обладнанню Ubiquiti Networks відповідно до вимог замовників (див. нижче).
В даний час проводиться навчання та сертифікація спеціалістів за такими напрямами:
Ubiquiti Broadband Wireless Specialist (UBWS)
Одноденний базовий тренінг по airMAX / airFiber, розроблений Ubiquiti для прикладного навчання і сертифікації початкового рівня. Ви зможете ознайомитися з потужними бездротовими продуктами Ubiquiti, дізнаєтеся, як створювати бездротові канали зв'язку, і попрактікуєтесь з обладнанням airMAX-ac в класі під керівництвом інструктора.
ДЕТАЛЬНІШЕ, РЕЄСТРАЦІЯ >
Ubiquiti Broadband Wireless Admin (UBWA)
Дводенний тренінг, в якому розглядаються найважливіші концепції побудови зовнішніх бездротових мереж. В матеріалах курсу і лабораторних заняттях розглядаються airOS-8 і використання обладнання airMAX-ac. Особлива увага приділяється проектуванню, створенню і управлінню успішним бездротовим інтернет-провайдером.
ДЕТАЛЬНІШЕ, РЕЄСТРАЦІЯ >
Ubiquiti Enterprise Wireless Admin (UEWA)
Дводенний тренінг, у якому розглядаються найбільш важливі концепції в області бездротових мереж підприємства. У навчальних матеріалах і лабораторних роботах використовуються новітні UniFi Controller і 802.11ac, обладнання UAP другого покоління, з особливим акцентом на розробку, створення і управління бездротовими локальними мережами.
ДЕТАЛЬНІШЕ, РЕЄСТРАЦІЯ >
Індивідуальне навчання
Крім стандартних тренінгів з мережевого обладнання Ubiquiti Networks, ELKO Smart Center пропонує навчання за індивідуальними програмами для партнерів і корпоративних клієнтів. Залежно від ваших потреб і вимог ми підберемо для вас оптимальний набір тем і практичних занять. Ваші фахівці отримають необхідні знання та навички в форматі індивідуально розробленого тренінгу.

Зв'яжіться з нами для уточнення деталей по email: smart.center@elko.ua або за тел. +38 044 461 9670.