Сертифікаційні технічні тренінги з мережевого обладнання Ubiquiti Networks

ubnt-logo
Smart Center > Тренінги > Ubiquiti Networks


ELKO Smart Center пропонує вивчити лінійку продуктів і технологій Ubiquiti Networks в реальному тестовому середовищі під керівництвом досвідченого сертифікованого тренера. Програма тренінгів складається з курсів Ubiquiti Academy, які проводяться по всьому світу:

UNS | UEWA | UBWS | UBWA
Ці тренінги дозволяють отримати як базові знання, так і практичний досвід побудови систем бездротового зв'язку з використанням обладнання Ubiquiti. Після успішного складання іспиту учасники отримують офіційні сертифікати.
ubnt-certification-program-cut
Тренінги призначені для фахівців з розгортання систем передачі даних, фахівців в області системної інтеграції, інженерів з комп'ютерних мереж, проектувальників і інженерів по експлуатації бездротових систем, інженерів, які бажають вивчити побудову, налаштування і управління дротовими і бездротовими мережами з використанням обладнання Ubiquiti Networks.
Крім офіційних курсів Ubiquiti Academy, в ELKO Smart Center проводиться індивідуальне навчання по обладнанню Ubiquiti Networks відповідно до вимог замовників (див. нижче).
В даний час проводиться навчання та сертифікація спеціалістів за такими напрямами:
UNS
UniFi Network Specialist (UNS)
Одноденний вступний курс по UniFi Controller з акцентом на адміністрування сервера, а також на управління пристроями, майданчиками і мережами. Практичні заняття розширюють знання кращих практик Controller, методів віддаленого прийняття пристроїв, а також прикладів використання вбудованого гостьового порталу та Hotspot Manager.
ДЕТАЛЬНІШЕ >
elko-ubiquiti-UEWA
Ubiquiti Enterprise Wireless Admin (UEWA)
Дводенний тренінг, у якому розглядаються найбільш важливі концепції в області бездротових мереж підприємства. У навчальних матеріалах і лабораторних роботах використовуються новітні UniFi Controller і 802.11ac, обладнання UAP другого покоління, з особливим акцентом на розробку, створення і управління бездротовими локальними мережами.
ДЕТАЛЬНІШЕ >
elko-ubiquiti-ubws
Ubiquiti Broadband Wireless Specialist (UBWS)
Одноденний базовий тренінг по airMAX / airFiber, розроблений Ubiquiti для прикладного навчання і сертифікації початкового рівня. Ви зможете ознайомитися з потужними бездротовими продуктами Ubiquiti, дізнаєтеся, як створювати бездротові канали зв'язку, і попрактікуєтесь з обладнанням airMAX-ac в класі під керівництвом інструктора.
ДЕТАЛЬНІШЕ >
elko-ubiquiti-ubwa
Ubiquiti Broadband Wireless Admin (UBWA)
Дводенний тренінг, в якому розглядаються найважливіші концепції побудови зовнішніх бездротових мереж. В матеріалах курсу і лабораторних заняттях розглядаються airOS-8 і використання обладнання airMAX-ac. Особлива увага приділяється проектуванню, створенню і управлінню успішним бездротовим інтернет-провайдером.
ДЕТАЛЬНІШЕ >
Індивідуальне навчання, корпоративні тренінги
Крім стандартних тренінгів з мережевого обладнання Ubiquiti Networks, ELKO Smart Center пропонує навчання за індивідуальними програмами для партнерів і корпоративних клієнтів. Залежно від ваших потреб і вимог ми підберемо для вас оптимальний набір тем і практичних занять. Ваші фахівці отримають необхідні знання та навички в форматі індивідуально розробленого тренінгу.

Будь ласка, заповніть форму нижче, і ми зв'яжемося з вами для обговорення деталей.


Місце проведення тренінгів: ELKO Smart Center
м. Київ, вул. Козацька, 120/4, корпус Ж
GPS 50.397924, 30.491782

Якщо у Вас виникли питання – будь ласка, звертайтесь:
+38 044 461 9670, smart.center@elko.ua.
  1. Smart Center
  2. Сертифікаційні технічні тренінги з мережевого обладнання Ubiquiti Networks