Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Тренінг MTCWE – MikroTik Certified Wireless Engineer

MTCWE
Smart Center > Тренінги > MiktoTik > MTCWE


Найближчі тренінги MTCWE:
- дати уточнюються (див. форму нижче)
Ви можете залишити попередню заявку, написавши нам.


Час: 10:00-18:00 (реєстрація та вітальна кава з 9:30)
Тривалість тренінгу: 3 дні


MTCWE – інженерний курс другого рівня, призначений для фахівців, які бажають детально розібратися в тонкощах налаштування бездротових мереж на обладнанні MikroTik. В процесі проходження курсу ви дізнаєтеся, на які параметри радіомодулів необхідно звернути увагу при виборі обладнання, як порахувати енергетику радиолінків, за якими параметрами вибираються антени і які вони бувають, чому підвищення потужності передавача далеко не завжди покращує якість зв'язку та що робити в цьому випадку. Також ви навчитеся будувати мережі з безшовним роумінгом, зрозумієте, чим WDS відрізняється від MESH, що таке модуляція, навіщо вона потрібна і яка буває. І зрозумієте, куди дивитися і що робити, якщо щось працює не так, як потрібно.

Для проходження курсу обов'язково мати сертифікат MTCNA.

Курс складається з обов'язкових модулів плюс модуль, присвячений налаштуванню CAPsMAN. Обов'язковий перелік тем, що розглядаються в курсі, можна подивитися на сайті MikroTik. Виходячи з досвіду проведення курсів та рівня підготовки групи, матеріал подається більш широко, з упором на практичне застосування, а тому цей курс не обмежується лише обов'язковими темами. Матеріали по кожній темі закріплюються лабораторними роботами.
Вартість тренінгу: еквівалент 299 у.о.

Для участі у тренінгу, будь ласка, заповніть реєстраційну форму внизу сторінки.
Тренер: Андрій Сичов, сертифікований тренер MikroTik з лютого 2010 року (сертифікат TR0096); сертифікований тренер Ubiquiti, з 15-річним досвідом проведення тренінгів та роботи в реальних мережевих проектах.
Andrey_Sychov_bw3
ПРОГРАМА КУРСУ>

У вартість тренінгу входить маршрутизатор MikroTik hAP mini або hAP lite – надається на час навчання, після закінчення курсу залишається в студента. Компанія MikroTik дарує кожному учаснику ліцензію L4 / P1.

Тривалість тренінгу: три повних дні c 10:00 до 18:00. Обід кожен день, кава-брейки протягом дня.

Для проходження тренінгу студент повинен мати ноутбук з портом Ethernet і два патч-корди довжиною не менше 1,8 метра.

Операційна система – Windows або Linux. Якщо у Вас MacOS, то переконаєтеся, що Ви можете нормально працювати з Winbox.
Якщо у Вас виникли питання – будь ласка, звертайтеся:
+38 044 461 9670, smart.center@elko.ua.
  1. Smart Center
  2. Тренінг MTCWE – MikroTik Certified Wireless Engineer