Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Тренінг MTCTCE – MikroTik Certified Traffic Control Engineer

MTCTCE (1)
Smart Center > Тренінги > MiktoTik > MTCTCE


Найближчі тренінги MTCTCE:
- 20-22 жовтня 2021 (див. форму нижче)


Час: 10:00-18:00 (реєстрація та вітальна кава з 9:30)
Тривалість тренінгу: 3 дні

MikroTik Certified Traffic Control Engineer (MTCRE) – інженерний курс, в якому Ви навчитеся розділяти смугу пропускання між різними типами трафіку, тобто створювати системи з QoS. Детально розбираються питання руху пакетів через маршрутизатор (Packet Flow Diagram) при використанні бриджів, маршрутизації, підключенні до маршрутизатора.

Детально розглядаються робота файрволу, параметри у вкладках Advanced і Extra, всі дії у вкладці Action. Ви навчитеся визначати факт сканування портів, DoS-атак і захищати маршрутизатор і користувачів від атак.

Для проходження курсу обов'язково мати сертифікат MTCNA.

Курс складається з шести модулів; обов'язковий перелік тем, що розглядаються в курсі, можна подивитися на сайті MikroTik. Виходячи з досвіду проведення курсів та рівня підготовки групи, матеріал подається більш широко, з упором на практичне застосування, а тому цей курс не обмежується обов'язковими темами.

Матеріали по кожній темі закріплюються лабораторними роботами.
Вартість тренінгу: еквівалент 299 у.о.

Для участі у тренінгу, будь ласка, заповніть реєстраційну форму внизу сторінки.
Тренер: Андрій Сичов, сертифікований тренер MikroTik з лютого 2010 року (сертифікат TR0096); сертифікований тренер Ubiquiti, з 15-річним досвідом проведення тренінгів та роботи у реальних мережевих проектах.

Andrey_Sychov_bw3
ПРОГРАМА КУРСУ>

У вартість тренінгу входить маршрутизатор MikroTik hAP mini або hAP lite – надається на час навчання, після залишається в студента. Компанія MikroTik дарує кожному учаснику ліцензію L4/P1.

Тривалість тренінгу: три повних дні c 10:00 до 18:00. Обід кожен день, кава-брейки протягом дня.

Для проходження тренінгу студент повинен мати ноутбук з портом Ethernet і два патч-корди довжиною не менше 1,8 метра.

Операційна система – Windows або Linux. Якщо у Вас MacOS, то переконаєтеся, що Ви можете нормально працювати з Winbox. Бажано встановити і попрактикуватися в роботі з програмою WireShark.
Якщо у Вас виникли питання – будь ласка, звертайтеся: +38 044 461 9670, smart.center@elko.ua.
  1. Smart Center
  2. Тренінг MTCTCE – MikroTik Certified Traffic Control Engineer