Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Наші тренери

Smart_Center_Trainers_b&w
Smart Center > Тренінги > Тренери
Тренінги та семінари в ELKO Smart Center проводять досвідчені тренери з багаторічним досвідом роботи у реальних проектах
Baibuzenko_wb_2
Гліб Байбузенко,
архітектор проектів ELKO Ukraine.

Спеціалізація: системи відеоспостереження, контролю доступу, оповіщення, біометричної ідентифікації, аудіо- та відеоінфраструктури.

– Сертифікований тренер з продуктів Axis Communications;
– Сертифікований фахівець з продуктів Axis, 2N, Avigilon, Mikrotik, Ubiquity;
– 13 років досвіду в галузі мережевого відеоспостереження, участь у десятках проектів.
Alexander_Kuchiuk_ELKO_cut
Олександр Кучук, керівник напрямку рішень «Інформаційна Безпека» ELKO Ukraine.

Більше 20 років у сфері інформаційних технологій, глибока компетенція та технічні знання в області інформаційної безпеки. Брав участь в комплексних багатонаціональних проектах. Має вчений ступінь у сфері Інформаційних Технологій (Ізраїль) та інженерну освіту в області розробки ПЗ (Ізраїль).
Andrey_Sychov_bw3
Андрій Сичов, сертифікований тренер MikroTik та Ubiquiti

Специалізація: мережеві технології, територіально розподілені мережі, IP-телефонія, системна інтеграція

– Тренер MikroTik з 2010 року, має всі сертифікати MikroTik;
– Єдиний сертифікований тренер Ubiquiti Networks в Україні;
– 15 років досвіду у комплексних мережевих проектах;
– Має профильну освіту – специальність "Технології телекомуникацій"
Kasyanov_wb_
Юрій Касьянов, продакт-менеджер ELKO Ukraine з продуктів Bosch Security Systems

Специалізація:
– системи пожежної безпеки;
– LoRaWAN та інтернет речей (IoT);
– конференц-системи;
– системи сповіщення
Viacheslav_Diachenko_bw
В'ячеслав Дяченко, CIO (IT-директор) компанії ELKO Ukraine. Має 20-річний досвід роботи з різноманітними продуктами і технологіями IT-інфраструктури: фізичні та віртуальні сервери, системи зберігання даних, мережеве обладнання, настільні комп'ютери, хмарні продукти (VMware - vSphere, сертифікований VCP5, AWS), VDI (VMware Horizon), Linux (Debian, Ubuntu, CentOS, Kali), Microsoft - MCITP / MCP / MCSA, Office 365 Enterprise. Має великий досвід роботи з методологією ITIL. Впевнено володіє питаннями автоматизації бізнес-процесів, консалтингу і бюджетування. Професійно займається управлінням проектами scrum/kanban за допомогою таких інструментів як Atlassian Jira та Confluence. Має глибокі знання системної і мережевої безпеки, а також концепцій тестування на проникнення (сертифікований EC-Council Ethical Hacker, сертифікований EC-Council аналітик з безпеки, ISO 27001 діє до: 2013 внутрішній аудитор).
Igor_Tereshchenko_bw
Ігор Терещенко, висококваліфікований фахівець в області штучного інтелекту, баз даних та інформаційних систем. Має багаторічний практичний досвід роботи (більше 17 років) в сфері розробки програмного забезпечення для автоматизації та оптимізації бізнес-процесів малого, середнього та великого бізнесу. Учасник міжнародних проектів AMMODIT (Методи апроксимації для засобів молекулярного моделювання і діагностики, Approximation Methods for Molecular Modelling and Diagnosis Tools) в межах Рамкові програми Європейського Союзу для досліджень та інновацій (2014-2020) Horizon 2020.
З 2017 року є учасником проекту SPS G5286 «Cyber ​​Rapid Analysis for Defense Awareness of Real-time Situation - CyRADARS» ( «Оперативний аналіз кіберзагроз для володіння ситуацією в умовах реального часу») в рамках програми NATO Science for Peace and Security (SPS ).
З 2015 року веде авторські тренінги з програмування і DataScience, має шестирічний досвід викладання в НТУУ КПІ і за кордоном таких дисциплін як "Python", "Big data", "Databases and Information Systems".
Основні напрямки розробок: обробка зображень і тексту методом штучного інтелекту, побудова математичних моделей бізнес-процесів і проектування архітектури бізнес-систем.
Місце проведення тренінгів:
ELKO Smart Center
м. Київ, вул. Козацька, 120/4, корпус Ж
GPS 50.397924, 30.491782

Якщо у Вас виникли питання, будь ласка, звертайтесь:
+38 044 461 9670, smart.center@elko.ua
  1. Smart Center
  2. Наші тренери