Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Вебінар: Система біометричного розпізнавання NCheck Bio Attendance

ncheck
Smart Center > Тренінги > NCheck Bio Attendance
Запрошуємо на вебінар, присвячений огляду можливостей і перевагам програмної біометричної системи розпізнавання NCheck Bio Attendance від литовської компанії Neurotechnology.
Дата: 06 травня 2020
Час: 10:00 - 11:00

Доповідач: Гліб Байбузенко, архітектор рішень департаменту проектної дистрибуції ELKO Ukraine.

NCheck Bio Attendance – це готова до використання програмна біометрична система обліку робочого часу з трьома різними біометричними модальностями:
- обличчя
- відбиток пальця
- райдужна оболонка ока.

Система NCheck Bio Attendance створена для автоматизації контролю відвідуваності в широкому діапазоні бізнес-додатків, від відстеження часу роботи співробітників до фіксації відвідування подій, клубів, лікарень, віддалених майданчиків, будівельних об'єктів і т.д. ПЗ NCheck встановлюється на ПК, ноутбуки, планшетні ПК або смартфони під управлінням Windows, Android або iOS.
Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму. Всі зареєстровані учасники отримають посилання для підключення до онлайн-трансляції. З усіх організаційних питань пишіть на marketing@elko.ua

Проведіть цей час з користю!
До зустрічі на вебінарі.

Команда ELKO Ukraine.

  1. Smart Center
  2. Вебінар: Система біометричного розпізнавання NCheck Bio Attendance