Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Вебінар: Портфоліо Lenovo для Software-Defined інфраструктури

webinars_ua
Smart Center > Тренінги > Портфоліо Lenovo Webinar
Запрошуємо на вебінар, присвячений технологічним особливостям та перевагам платформи Lenovo для гіперконвергенціі: Microsoft, VMware і Nutanix.
Дата: 30 квітня 2020
Час: 11:00 - 12:30

Вебінар орієнтований на Presales, менеджерів з продажу системних інтеграторів та ІТ-спеціалістів кінцевих замовників.

Доповідач: Григорій Прялухін, Product Manager SDI компанії Lenovo

Інтегровані програмно-апаратні комплекси і системи від Lenovo відрізняються зручністю використання, спрощують ІТ-інфраструктуру і прискорюють вихід на рентабельність, допомагаючи зосередитися на основному бізнесі та нових можливостях.
Для участі заповніть, будь ласка, реєстраційну форму. Всі зареєстровані учасники отримають посилання для підключення до онлайн-трансляції. З усіх організаційних питань пишіть на marketing@elko.ua

Проведіть цей час з користю!
До зустрічі на вебінарі.

Команда ELKO Ukraine та Lenovo

  1. Smart Center
  2. Вебінар: Портфоліо Lenovo для Software-Defined інфраструктури