Рішення для ЦОД

D75_1930_resize
ELKO Ukraine – офіційний дистриб'ютор рішень для ЦОД від Hewlett Packard Enterprise (HPE), Lenovo Data Center Group, Western Digital, Seagate, EATON, Kingston, Samsung Electronics та багатьох інших. Ми пропонуємо обладнання, компоненти та готові рішення для побудови центрів обробки даних (ЦОД), а також обладнання для серверних приміщень. Наші сертифіковані спеціалісти надають професійну консультацію по організації корпоративних та комерційних систем для збереження, обробки та розподілу великих обсягів даних з використанням спеціалізованого комп’ютерного, серверного та мережевого обладнання від провідних світових виробників.
У портфелі ELKO Ukraine є всі необхідні рішення для модульних, великих та малих ЦОД, що забезпечують роботу веб-ресурсів та застосунків, безпеку та конфіденційність інформації, підтримку роботи хмарних сервісів, резервного копіювання та відновлення даних.

Спеціалісти ELKO Ukraine надають консультації щодо рішень для ЦОД компаніям системним інтеграторам та підприємствам, що працюють у сферах інформаційних технологій та телекомунікацій, фінансових послуг, промисловості, освіті, медицини та інших напрямках.

Ми допоможемо обрати оптимальні рішення, з врахуванням необхідних вимог до стандартів, розмірів, відмовостійкості, вартості експлуатації, рівня енерговитрат і температурного режиму.
Інфраструктура ЦОД від ELKO Ukraine – це цілий комплекс технічних засобів, які створюють фундамент для ефективної роботи вашого підприємства: серверні шафи, стійки, кабельна продукція, аксесуари та інші елементи, які використовуються для організації, підтримки та управління серверною інфраструктурою.

Продукти та рішення з портфеля ELKO Ukraine допомагають забезпечити безперебійну роботу серверного обладнання та зв'язку, забезпечуючи високоякісну комунікацію, надійність, масштабованість та безпеку інфраструктури. Ми забезпечуємо партнерів:
  • рішеннями для віртуалізації та оптимізації роботи серверів ЦОД, забезпечення масштабованості та ефективного використання ресурсів.
  • системами хмарного зберігання, що дозволяють зберігати, керувати та резервувати дані в хмарних сервісах для забезпечення безпеки та доступності ЦОД.
  • мережевими рішеннями для ЦОД: комутатори, маршрутизатори та файрволи для забезпечення стабільної та безпечної комунікації.
Професійне планування та вибір інфраструктурних рішень з експертами постачальника комплексних рішень ELKO Ukraine підвищать продуктивність та надійність вашого серверного середовища та забезпечать побудову сучасного ЦОД.
Системи безпеки мережі ЦОД для виявлення потенційних загроз та захисту від кібератак і витоку даних.

Рішення для резервного копіювання та відновлення, що гарантують збереження даних та можливість їх відновлення у разі випадкового втрати або пошкодження.

Рішення для шифрування даних для захисту конфіденційності та цілісності даних.
Системи моніторингу та управління ресурсами для відслідковування та оптимізації використання обчислювальних, мережевих та зберігаючих ресурсів.

Рішення для балансування навантаження ЦОД, що оптимізують розподіл робочих навантажень декількох обчислювальних ресурсів.
Системи безперебійного живлення (UPS) для забезпечення неперервної роботи обладнання у разі відключення основного живлення.

Системи охолодження для гарантованої підтримки оптимальної температури в приміщенні ЦОД, що запобігає перегріву обладнання.
Системи віртуалізації та контейнеризації для ефективного розгортання та керування застосунками у середовищі ЦОД.

Системи для автоматизованого управління конфігураціями серверів та мережевим обладнанням.
У нашому портфелі присутні усі необхідні системи гарантованого електроживлення дата-центрів та інші рішення для забезпечення безперебійної роботи обладнання ЦОД у разі відключення мережі електропостачання, включно з UPS, генераторами резервного живлення.

Щоб забезпечити стабільне та безперебійне живлення серверного середовища, спеціалісти ELKO Ukraine підберуть для вас необхідні системи забезпечення електроживленням для захисту обладнання від перенапруги, перевантажень, коротких замикань та інших проблем з електропостачанням.
ПРОДУКТИ
Cooler Master – блоки живлення
EATON – системи гарантованого електроживлення
DIGITUS - серверні та телекомунікаційні шафи і стійки, кабельна продукція, аксесуари
Netis – весь продуктовий портфель мережевого обладнання
Hewlett Packard Enterprise (HPE) – сервери, системи зберігання даних, мережеве обладнання, гіперконвергентні і програмно-визначальні (software defined) системи та інше.
Kingston – серверні рішення
Lenovo Data Center Group – сервери, системи зберігання даних, мережеве обладнання, гіперконвергентні і програмно-визначальні (software defined) системи та інше.
Microsoft – електронні ліцензії ESD
QNAP – системи зберігання даних (NAS)
Seagate – накопичувачі (SSD, HDD)
Samsung Electronics – комплекс бездротових рішень, Enterprise WiFi, системи зберігання даних (SSD)
WD – накопичувачі (SSD, HDD, NAS)
Western Digital - платформи зберігання даних (JBOD Ultrastar), накопичувачі (SSD, HDD)
Для отримання консультації щодо рішень для ЦОД заповніть заявку за посиланням нижче.
  1. Рішення
  2. Рішення для ЦОД