Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Рішення для друку

Office environment_5_2machines_LR
Широкий вибір передових бізнес-рішень для друку від TOSHIBA підвищить ефективність роботи будь-яких організацій - від невеликих і середніх підприємств (SMB) до великих корпорацій і державних установ.
Модельний ряд включає широкий асортимент кольорових і монохромних пристроїв – від формату А4 до високопродуктивних систем формату A3, а також термо-принтери (принтери штрих-кодів), які можна доповнити цілим рядом програмних рішень, що оптимізують процеси створення, обробки та передачі якісних документів

Дані пристрої дозволять вам обробляти будь-яку інформацію набагато швидше, економити час і підвищити загальну продуктивність роботи в компанії. Серед переваг пристроїв друку від компанії TOSHIBA – конкурентна ціна, висока швидкість друку, універсальність в роботі з різними носіями, економічність та екологічність, сумісність з різним програмним забезпеченням та широкі можливості зміни конфігурації. При цьому вони гарантують найвищу безпеку вашої інформації.

Більш детальну інформацію можна отримати за посиланням.
Продукти
  • TOSHIBA - багатофункціональні системи друку, принтери друку етикеток, програмне забезпечення
  1. Рішення
  2. Рішення для друку