Мережеві рішення

network-switch-with-cables
ELKO Ukraine – офіційний дистриб'ютор мережевих рішень HPE Aruba Networking, TP-Link, MikroTik, Keenetic, Ubiquiti Networks, Mercusys, Netis ті багатьох інших. Ми пропонуємо широкий асортимент мережевих рішень від провідних світових виробників для побудови надійної, ефективної та безпечної мережевої інфраструктури у різних сферах та галузях. У нашому портфелі є весь необхідний набір обладнання для побудови мережевої інфраструктури, що відповідає різним потребам та бюджетам: маршрутизатори, точки доступу, комутатори, мережеві адаптери та модеми, шафи та стійки, контролери, медіаконвертери, модулі, кабелі, конектори та інше необхідне мережеве обладнання.
Експерти ELKO Ukraine надають партнерам системним інтеграторам професійну консультацію по вибору оптимальних рішень та вендорів, по проєктуванню мережі та при впровадженні проєкта. Ми забезпечуємо консультаційну та технічну підтримку на всіх етапах проєкту, від радіорозвідки та радіопланування об’єкту до фінальної стадії імплементації, допомагаючи вирішувати складні завдання щоб уникнути можливих проблем.
Спеціалісти ELKO Ukraine володіють досвідом підтримки партнерів системних інтеграторів на всіх етапах побудови мережевої інфраструктури:
  • допомога з радіорозвідкою та радіоплануванням для коректної побудуви Wi-Fi мережі підприємства або вирішення проблеми з мережею на вже існуючих об'єктах;
  • консультація при побудові мережі з визначенням потреб підприємства, обсягу трафіку, топології мережі та вибором відповідних технологій;
  • консультація при виборі мережевих пристроїв та допомога з пошуком сумісних компонентів;
  • консультація при виборі рішень для захисту від несанкціонованого доступу, зловживань та вірусних атак, які допомагають забезпечити повну безпеку мережі та захистити конфіденційні дані клієнтів.
Співпраця з ELKO Ukraine дозволяє уникнути проблем при побудові та використанні мережевої інфраструктури. Постійне підвищення обсягу трафіку, зростання вимог до швидкості та неправильне розподілення пропускної здатності та ресурсів призводять до нерівномірного використання мережі, зниження продуктивності або перевантаження мережі підприємства. Проблема недостатньої пропускної здатності вирішується з нашими спеціалістами за допомогою вибору відповідного обладнання на етапі проєктування мережі та під час налаштуванні моніторингу і управління системним інтегратором.

Залучення спеціалістів ELKO Ukraine вирішує проблему несумісності обладнання мережевої інфраструктури, що виникає під час використання комплектуючих і рішень від різних виробників та полегшує налаштування мережі.
ПРОДУКТИ
HPE Aruba Networking - обладнання для дротових/бездротових систем та рішень для забезпечення мережевої безпеки
DIGITUS - серверні та телекомунікаційні шафи і стійки, кабельна продукція, аксесуари
Keenetic - мережеве обладнання
Mercusys - мережеве обладнання
Microsemi – мережеве обладнання та контролери
MikroTik – мережеве обладнання
Netis – весь продуктовий портфель мережевого обладнання
QLogic – мережеве обладнання та контролери
TP-Link – весь продуктовий портфель мережевого обладнання
Ubiquiti Networks – мережеве обладнання, системи і комплектуючі для сонячної енергетики
Для отримання консультації щодо мережевих рішень заповніть форму за посиланням нижче.
  1. Рішення
  2. Мережеві рішення