Серверні рішення

D75_1897_resize
Дистриб’ютор комплексних рішень ELKO Ukraine пропонує широкий спектр компонентів та готових серверних рішень для невеликого або домашнього офісу, великих приватних і державних структур, фінансових організацій, дата-центрів або підприємств, що використовують високонавантажені застосунки з обробкою великих обсягів даних.
Системним інтеграторам ми пропонуємо серверне обладнання та всю необхідну іТ-інфраструктуру для електроживлення і безпеки дата-центрів, мережевих центрів або просто серверних приміщень від провідних світових виробників. Для проєктів у сфері медицини та напрямків, що потребують відео та бізнес-аналітики і складного проєктування ми пропонуємо серверні рішення з використанням ШІ із серверами на базі GPU прискорювачів.

Спеціалісти ELKO Ukraine надають партнерам всю необхідну технічну підтримку та консультації щодо серверів різних типів (фізичних, віртуальних, хмарних), систем зберігання даних, мережевого обладнання, а також програмного забезпечення для керування і моніторингу серверною інфраструктурою.

Для партнерів ELKO Ukraine також доступні рішення на базі x86 серверів, що масштабуються від одного до 32 процесорних сокетів, ARM сервери з розширеними обчислювальними можливостями.
Ідеальним вибором для критичних застосунків та бізнес-систем будуть кластери на базі архітектури SAN, що забезпечують високу доступність та надійність обчислювальних ресурсів.

Використання масивів HPC забезпечують замовникам ELKO Ukraine високопродуктивні обчислення для великих обсягів даних та складних обчислювальних завдань, сприяючи значному збільшенню продуктивності та швидкості виконання складних алгоритмів.

Також у нашому портфелі є серверні модулі для Edge обчислень для оптимізації серверної інфраструктури, що дозволяє ефективно обробляти дані навіть у віддалених та обмежених за ресурсами середовищах, сприяючи розширенню можливостей обчислювальних систем та підвищенню їхньої гнучкості.

Гіперконвергентні рішення від ELKO Ukraine об'єднують процеси обчислення, зберігання та мережеві функції у єдину інтегровану систему, що дозволяє спростити управління та зменшити витрати на обслуговування.
Крім того, для реалізації проєктів пропонуємо рішення для створення віртуалізації серверів, що забезпечують ефективне використання ресурсів та гнучке управління інфраструктурою.
Продукти
Chenbro – серверні компоненти
HPE – сервери, системи зберігання даних, мережеве обладнання, гіперконвергентні і програмно-визначальні (software defined) системи та інше.
Intel – весь продуктовий портфель
Lenovo Data Center Group – сервери, системи зберігання даних, мережеве обладнання, гіперконвергентні і програмно-визначальні (software defined) системи та інше
Microsoft – електронні ліцензії ESD
QLogic – мережеве обладнання та контролери
Supermicro - весь продуктовий портфель
Сертифіковані спеціалісти
 • Aruba Certified Campus Access Associate (ACA)
 • Aruba Certified Campus Access Professional (ACP)
 • Huawei Certified Specialist Professional Presales-Digital Power
 • MikroTik Certified Network Associate (MTCNA)
 • MikroTik Certified Wireless Engineer (MTCWE)
 • MikroTik Certified Routing Engineer (MTCRE)
 • Synology Backup Architect
 • Synology DSM Architect
 • Supermicro Certified Ultra Engineer
 • Supermicro Certified SuperStorage Engineer
 • Supermicro Certified Twin /TwinPro Engineer
 • Ubiquiti Broadband Wireless Specialist (UBWS)
 • Ubiquiti Enterprise Wireless Admin (UEWA)
З приводу консультації щодо серверних рішень для підвищення продуктивності та ефективності вашої організації звертайтесь до спеціалістів офіційного дистриб’ютора ELKO Ukraine.
 1. Рішення
 2. Серверні рішення