Системи зберігання даних

data_storage_ELKO
ELKO Ukraine постачає сучасним дата-центрам, підприємствам та організаціям всі необхідні комплексні програмно-апаратні рішення для зберігання даних (СЗД). У нашому портфелі зібрані всі необхідні складові рішень для зберігання даних у промислових системах, що включають різноманітні компоненти, спрямовані на ефективне та безпечне управління і зберігання інформації.

–Файлові системи зберігання даних (NAS)

– Мережі зберігання й блокові системи зберігання даних (SAN)

– SDS (Software-Defined Storage)

– Рішення з резервного копіювання, архівування та відновлення даних:
• Стрічкові приводи й бібліотеки LTO
• Дискові системи з дедуплікацією
• ПЗ резервного копіювання

– Гіперконвергентні (HCI) та дизагреговані гіперконвергентні СЗД (dHCI)

ELKO Ukraine пропонує широкий асортимент продуктів для побудови систем зберігання даних, що дозволяють застосувати усі основні технології та методики, які використовуються для управління та зберігання даних у сучасних інформаційних системах та побудови IT-інфраструктури підприємства.
Системи зберігання даних (NAS) – спеціальні системи, які призначені для зберігання та організації великих обсягів даних. Вони забезпечують швидкий доступ до даних і можуть бути легко масштабовані з ростом обсягів інформації. Спеціалісти ELKO Ukraine надають консультації та підтримку на відповідних етапах встановлення та налаштування мережевих сховищ даних NAS, що включають у себе вибір та конфігурацію необхідного апаратного забезпечення NAS, програмного забезпечення для управління системою, налаштування прав доступу користувачів та забезпечення резервного копіювання даних.

NAS рекомендується використовувати для клієнтських або малих бізнесових потреб, коли потрібно спростити доступ до даних та забезпечити швидкий та легкий спосіб резервного копіювання і обміну файлами.
Сховища даних (SAN) – дозволяють ефективно зберігати та організовувати дані у різних форматах і для різних цілей. У цей перелік можуть входити бази даних, хмарні сховища, архівні системи та інші рішення. Комплексні ІТ рішення для SAN зазвичай вимагають спеціального обладнання, такого як комутатори Fibre Channel. Потім необхідно налаштувати та управляти зберігальними об'єктами на цьому обладнанні, включаючи налаштування рівня RAID, відновлення даних та резервне копіювання.

У SAN зберігання даних відбувається завдяки підключенню серверів до спеціальної мережі, відомої як мережа області зберігання даних SAN. У такому випадку в якості пристроїв зберігання зазвичай використовуються блокові пристрої, які надають доступ до даних у вигляді блоків.

SAN зазвичай краще підходить для централізованого управління та розподілу даних у корпоративному середовищі, зокрема для використання у великих дата-центрах або корпоративних мережах.
Software-Defined Storage – це підхід до зберігання даних, при якому управління та контроль над зберіганням реалізовані на рівні програмного забезпечення, а не на рівні апаратного обладнання. Це дає більшу гнучкість, масштабованість та ефективність управління інфраструктурою зберігання даних.

Готові до використання інтегровані рішення, які об'єднують апаратне та програмне забезпечення для зберігання даних називають інтегрованими системами SDS. Вони можуть постачатись з попередньо налаштованим програмним забезпеченням, яке дозволяє швидко впроваджувати та масштабувати зберігання даних.

У перелік продуктів для систем SDS від ELKO Ukraine входить все необхідне програмне забезпечення для віртуалізації та управління зберіганням даних підприємства, які надають можливості автоматизації, масштабування та управління даними на рівні програмного забезпечення.
Партнерам ELKO Ukraine для замовлення доступні комплексні IT-рішення Linear Tape-Open, які є стандартом магнітної стрічкової технології, розробленим спільно компаніями Hewlett Packard Enterprise (HPE), IBM та Seagate. Стандарт LTO став популярним рішенням для архівного зберігання великих обсягів даних у багатьох індустріях завдяки своїй надійності, ефективності та низькій вартості за гігабайт.

У перелік продуктів для LTO входить обладнання для зберігання даних на магнітних стрічках – приводи та касети LTO, а також програмне забезпечення для керування цими пристроями.

Загалом, LTO є надійним та ефективним рішенням для архівного зберігання даних, тому ELKO Ukraine пропонує продукти та консультацію для застосування цієї технології у різних сценаріях використання.
StoreOnce – це рішення для резервного копіювання та дублювання даних, розроблене компанією Hewlett Packard Enterprise. Дана технологія дозволяє ефективно зменшувати обсяги даних, що зберігаються за допомогою методів дедуплікації та стискання.

ELKO Ukraine пропонує продукти та рішення на базі StoreOnce, включно з апаратним обладнанням StoreOnce – фізичними пристроями, які використовуються для резервного копіювання та дублювання даних, що встановлюються у дата-центрах, головних офісах або віддалених філіях для забезпечення захисту даних у великих організаціях або підприємствах.

Програмне забезпечення StoreOnce встановлюється на існуючих серверах або віртуалізованих середовищах для надання можливостей резервного копіювання та дублювання даних
HCI – це альтернатива класичній архітектурі віртуалізованого датацентру, що вже довела свою ефективність й стабільність й користується популярністю. На відміну від окремих апаратних обчислювальних ресурсів, СЗД, мережі зберігання SAN – у парадигмі HCI всі сервери поєднуються лише Ethernet-комутаторами, й їх локальні диски віртуалізуються й формують програмно-апаратну високонадійну СЗД, що дає можливість не будувати виділену мережу зберігання SAN та виділену СЗД.

Типові представники таких рішень, що надають віртуалізовані СЗД для використання у кластерах віртуалізації – VMware vSAN, Microsoft S2D, HPE SimpliVity, Nutanix.

Ще один сучасний підхід, що надає можливість незалежного масштабування обчислюваних ресурсів й ресурсів СЗД запропонований, зокрема, компанією HPE — дизагрегований HCI (dHCI). Він надає можливість взяти найкраще з традиційного підходу використання високонадійної виділеної СЗД, й централізованого керування ресурсами HCI. Типовий представник такого рішення – HPE Alletra dHCI.
ПРОДУКТИ
QNAP – системи зберігання даних (NAS)
SYNOLOGY – мережеві пристрої зберігання даних (NAS) та програмне забезпечення для них.
HPE – рішення для зберігання даних від периферії до хмари.
Lenovo – рішення для зберігання даних.
Seagate – Жорсткі диски та рішення для зберігання даних.
Supermicro – широкий спектр рішень для побудови систем зберігання даних.
Western Digital Ultrastar –високопродуктивні та надійні накопичувачі для серверів та дата-центрів
Сертифіковані спеціалісти
Synology Backup Architect
Synology DSM Architect
З приводу консультації щодо замовлення чи використання рішень для СЗД звертайтесь до менеджерів офіційного дистриб'ютора ELKO Ukraine.
  1. Рішення
  2. Системи зберігання даних