Автоматизація виробництва

D75_1821-resize
Автоматизація
Автоматизація підприємств, комунальних господарств, транспортних компаній і повна інтеграція з перевіреними інноваційними системними компонентами від провідних світових виробників. Промислові застосунки інтернету речей для оптимізації виробництва, транспортування, енергопостачання та комунального обслуговування.
Людино-машинний інтерфейс
Рішення для автоматизації виробництва, що стосуються людино-машинного інтерфейсу, зокрема захищені панельні ПК, промислові монітори і ПК, SCADA-сервери, захищені мобільні пристрої.
Захищені пристрої
Захищені мобільні пристрої Getac ідеально підходять для експлуатації в складних і несприятливих умовах. Конструктивно забезпечується стійкість до зовнішніх впливів — вібрацій, ударів і падінь, протікання рідин, сольового туману тощо. Вся продукція сертифікована за найжорсткішими вимогами стандартів MIL-STD 810G, IP65, MIL-STD461F. Портфоліо компанії містить повністю або частково захищені кишенькові комп’ютери, планшети і ноутбуки, призначені для застосування в різних секторах — оборона, громадська безпека, охорона здоров’я, аварійно-рятувальні служби, виробництво, транспорт і логістика, інженерні мережі.
Продукти
Axiomtek – весь асортимент продукції для промислової автоматизації
Getac – захищені комп’ютери, ноутбуки, планшети, сканери та аксесуари
Intel – екосистема обчислювальної IoT-інфраструктури для граничної обробки даних
Lanner – весь спектр продукції для промислової автоматизації
Supermicro – елементи обчислювальної IoT-інфраструктури для граничної обробки даних
Сертифіковані спеціалісти
  • Supermicro Certified Ultra Engineer
  • Supermicro Certified SuperStorage Engineer
  • Supermicro Certified Twin/TwinPro Engineer
  1. Рішення
  2. Автоматизація виробництва