Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

Aperio Systems: інтелектуальна система кібербезпеки, призначена для захисту об’єктів критичної інфраструктури, віднині в ELKO Ukraine

ELKO_Aperio_UA
Компанія ELKO — один із провідних дистриб’юторів ІТ-продуктів, споживчої електроніки й комплексних рішень — підписала ексклюзивну угоду з Aperio Systems про постачання в Україну унікальної системи безпеки об’єктів критичної інфраструктури. Окрім України ELKO також представлятиме інтереси вендора в країнах Балтії.

Загально відомо, що останніми роками кількість кібератак на об’єкти енергетики й промисловості істотно зросла. Пов’язано це з тим, що навіть найнезначніші збої в роботі таких об’єктів можуть призвести до катастрофічних наслідків як для самої організації, так і для цілого регіону, а можливо, й країни. Ця проблема гостро стоїть в багатьох державах. Йдеться про нові виклики сучасного світу кіберзлочинності. Захист таких об’єктів — завдання пріоритетне й, поза сумнівом, стратегічно важливе.

Компанія Aperio Systems розробляє та пропонує інтелектуальну систему безпеки на основі великих даних, здатну протистояти кіберзагрозам нового покоління. Aperio Systems добре відома дослідженнями в галузі захисту критично важливих промислових об’єктів, а її новаторські розробки на базі машинного навчання здатні попередити найвитонченіші, наймасштабніші й найруйнівніші кібератаки.
«Темпи розвитку світової організованою кіберзлочинності диктують нові вимоги до рівня інформаційної безпеки об’єктів критичної інфраструктури в таких сегментах, як енергетика й нафтогазова галузь. Угода з компанією Aperio Systems дозволить нам постачати в Україну унікальну систему безпеки технологічних даних для захисту об’єктів критичної інфраструктури. Рішення — інноваційне і не має аналогів. Ми раді запропонувати рішення такого класу в Україні
Олександр Кучук Керівник напряму «Інформаційна безпека» ELKO Ukraine
Аби забезпечити цілісність даних, що аналізуються, і виявити маніпуляції з ними, фахівці Aperio Systems залучили силу механізмів штучного інтелекту. Ці механізми перевіряють достовірність інформації й фіксують усі помилкові сигнали, сигнали, які не мають фізичної основи, аномалії даних тощо. Тобто рішення Aperio Systems працює мов такий собі детектор брехні, здатний визначати неправдиві і спотворені технологічні дані на промислових підприємствах та інфраструктурних об’єктах.
Якщо мережу і корпоративний контур організації намагаються максимально захистити і/або ізолювати, то технологічні пристрої, такі як сенсори й датчики, історично найменш захищені. Розроблене нами рішення інтегрується в інфраструктуру підприємства та перехоплює всі маніпуляції з даними на пристроях такого роду. Інакше кажучи, наше рішення — це очі й вуха диспетчерів у тому випадку, якщо зловмисники вже знаходяться в операційній мережі і їхня мета — порушити стандартну роботу об’єкта. Наші технології успішно зарекомендували себе в багатьох організаціях, а завдяки дистриб’юторській угоді з ELKO доступ до новітніх розробок у цій сфері отримають і українські споживачі
Jonas Hellgren Виконавчий директор компанії Aperio Systems
Одна з головних особливостей рішення Aperio Systems полягає в тому, що воно здатне самонавчатися. Рішення легко інтегрується в наявні SCADA-системи, під’єднується до бази технологічних даних і при виявленні аномалії створює інцидент в системі класу SIEM (система управління подіями інформаційної безпеки). Основним критерієм якості продуктів такого роду є кількість помилкових спрацьовувань, яку в рішенні Aperio Systems зведено до мінімуму.
На жаль, існують переконливі докази того, що найближчими роками кількість атак на об’єкти критичної інфраструктури зростатиме — про цю тенденцію повідомляють усі профільні дослідні агенції. І краще всім нам підготуватися наперед до цих викликів, ніж боротися зі збитками та наслідками, які, за найгірших сценаріїв, можуть перерости в справжнісінькі техногенні катастрофи. Рішення Aperio Systems — це один з головних елементів захисту
Олександр Кучук Керівник напряму «Інформаційна безпека» ELKO Ukraine
Сьогодні розробки Aperio Systems не мають аналогів, а рішень подібного рівня на українському ринку не існує. Компанія «ELKO Україна» рада надати доступ вітчизняним організаціям до найпередовіших технологій кіберзахисту. Без перебільшення можна стверджувати, що угода з Aperio Systems вкрай важлива не лише для інформаційної, але також енергетичної та економічної безпеки й навіть політичної стабільності нашої країни.
Aperio Systems — це команда фахівців і дослідників у галузі фізики, інженерії та кібербезпеки. Кожен член команди має вчені ступені й досвід реалізації інноваційних проектів в сфері комп’ютерних наук, розробки програмного забезпечення, машинного навчання, обробки сигналів і кібербезпеки. Компанія спеціалізується на захисті об’єктів критичної інфраструктури від складних кібератак, забезпечуючи надійну цілісність даних. Все це підвищує безперервність бізнесу, знижує ризик відключень і збоїв, а також дає виняткову експлуатаційну цілісність. Дослідницька група Gartner назвала Aperio Systems найкращим виробником у номінації «Cool Vendors in Digitalization Through Industry 4.0 2017».
  1. Новини
  2. Aperio Systems: інтелектуальна система кібербезпеки, призначена для захисту об’єктів критичної інфраструктури, віднині в ELKO Ukraine