Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти
eCom
про нас каталог новини контакти Стати партнером
Ru Ua
для преси вакансії

ELKO Group — один із найбільших дистриб’юторів ІТ-продукції та рішень у регіоні.

ELKO Group представляє 400 ІТ-виробників і пропонує широкий спектр продуктів, рішень і сервісів понад 10 000 партнерам в 31 країні Європи і Центральної Азії. Зараз у компанії працюють близько 1500 осіб. Головний офіс ELKO Group знаходиться в Ризі, Латвія.
В Україні офіс ELKO працює з 1998 року. Серед наших партнерів — системні інтегратори, реселери, роздрібні мережі, інтернет-магазини з усіх регіонів України. Компанія спеціалізується на двох основних напрямах: розробці технологічних рішень і надання послуг з їх впровадження, а також оптових постачаннях комп’ютерної техніки — ноутбуків, планшетів, смартфонів, комп’ютерних компонентів і периферії. ELKO активно розвиває напрям проектної дистриб`юції, невід’ємною частиною якого є надання сервісів із підтримки партнерів у реалізації комплексних проектів. ELKO постачає збалансований асортимент ІТ-продукції та рішень, що відповідає вимогам як вертикальних, так і горизонтальних ринків.
Для ЗМІ
Наталія Дрозденко Маркетинг Директор
  1. про нас
  2. для преси