Нова лінійка ATX 3.0 блоків живлення, вентиляторів, а також систем рідинного охолодження від XPG вже у продажу

XPG_PSU_ATX_3'0_ELKO
Постачальник комплектуючих для геймерів, професіоналів кіберспорту та технічних ентузіастів XPG анонсував низку нових моделей блоків живлення, сумісних з Intel ATX 3.0, а також системи рідинного охолодження для геймерів, моддерів та ентузіастів ПК.
Найбільш помітним новим продуктом XPG є блок живлення XPG FUSION із сертифікатом 80 PLUS Titanium та потужністю 1600 Вт, розроблений спільно компаніями XPG та Delta Electronics. Оснащений запатентованим плоским трансформатором, GaN-транзистором та 100% японськими конденсаторами класу 105 ° C XPG FUSION 1600 TITANIUM – це нове слово у сфері виробництва блоків живлення.

Запатентований плоский трансформатор та GaN-транзистор зменшують перешкоди та покращують циркуляцію повітря, значно підвищуючи ефективність охолодження XPG FUSION 1600 TITANIUM. Цей блок живлення має три мікроконтролери, що працюють синхронно з монітором для стеження та управління високопродуктивною цифровою LLC-платформою. Пристрій також оснащений двома роз'ємами 12VHPWR (12 + 4 контакти) потужністю до 600 Ватт, здатними забезпечити потреби відеокарт нинішнього та майбутнього поколінь. За допомогою XPG PRIME можна відстежувати роботу XPG FUSION 1600 і налаштовувати різні параметри. XPG FUSION 1600 TITANIUM оснащений 100% японськими конденсаторами із рейтингом 105°C. У ньому використовуються високоміцні компоненти, що забезпечують високу продуктивність, ефективність, надійність та довговічність.

XPG FUSION 1600 також оснащений вісьмома видами захисту промислового рівня (OPP, UVP, OVP, SCP, OTP, OCP, NLO та SIP) та забезпечений 12-річною гарантією.
Крім того, XPG представить повний спектр блоків живлення, сумісних із Intel ATX 3.0: CYBERCORE II, CORE REACTOR II та KYBER.

CYBERCORE II – це високоякісні модульні блоки живлення з японськими конденсаторами та сертифікатом 80 PLUS PLATINUM, оснащені вентилятором Nidec як рішення для охолодження. Вони випускаються у версіях потужністю 1000 та 1300 Вт. Гарантійний термін 10 років.

CORE REACTOR II – це продовження найуспішнішої серії блоків живлення XPG CORE REACTOR. Вони, як і CYBERCORE, оснащені японськими конденсаторами, але мають сертифікат 80 PLUS GOLD та випускаються у варіантах від 850 до 1200 Вт. Гарантійний термін становить 10 років.

XPG KYBER – це нова лінійка якісних, але доступніших блоків живлення з сертифікатом 80 PLUS GOLD. Вони оснащені вісьмома видами захисту та забезпечені 5-річною гарантією. XPG KYBER випускається у версіях потужністю від 650 до 850 Вт. Версії на 750 Вт та 850 Вт підтримують стандарт ATX 3.0, а версія на 650 Вт відповідає стандарту ATX 2.0.
XPG_Cool_ATX_3_ELKO
Системи водяного охолодження серії XPG LEVANTE X оснащені помпою Asetek 7 покоління для більш ефективного регулювання теплообміну та безшумної роботи зі швидкістю 800 об/хв. Вони випускаються у версіях з радіаторами 240мм та 360мм та оснащені вентиляторами з гідродинамічними підшипниками (до 40 000 годин роботи), а також ARGB підсвічуванням. І, що важливо, XPG Levante X – це перші СРО від XPG, що постачаються як у чорному, так і білому кольорах!
Крім того, тепер в Україні будуть доступні вентилятори XPG VENTO 120 ARGB, а також XPG HURRICANE 120 та XPG HURRICANE 140 у чорному та білому кольорах з гідродинамічним підшипником, ARGB підсвічуванням та запатентованою конструкцією лопатей, що забезпечує вищий рівень охолодження та строк служби.
XPG_Fun_ATX_3_ELKO
Бренд XPG (XTREME PERFORMANCE GEAR) був створений компанією ADATA для надання високопродуктивних комплектуючих геймерам, професіоналам кіберспорту та ентузіастам технологій. XPG прагне розробляти продукти, які забезпечують найвищу продуктивність, і тому тісно співпрацює з ігровим та кіберспортивним співтовариством, щоб краще зрозуміти реальні потреби користувачів. Бренд надає повний спектр продуктів від систем, компонентів, периферійних пристроїв до пристроїв та створює їх з урахуванням найвищих стандартів стабільності, надійності та продуктивності. XPG також розробляє продукти з крутим дизайном, які отримали престижні міжнародні нагороди, такі як iF Design та Good Design. Окрім продуктів, бренд грає активну роль у спонсоруванні та підтримці кіберспортивних заходів та команд по всьому світу, щоб реалізувати екстремальні ігрові можливості на найвищому рівні.
  1. Новини
  2. Нова лінійка ATX 3.0 блоків живлення, вентиляторів, а також систем рідинного охолодження від XPG вже у продажу