ELKO Ukraine починає дистриб’юцію комплектуючих для ПК компанії Xilence

Xilence_ELKO_SM
ELKO Ukraine підписала договір про постачання блоків живлення, корпусів та систем охолодження німецького бренда Xilence.
Продукція Xilence користується популярністю, як у кінцевих споживачів, так і серед системних інтеграторів і виробників комп’ютерів завдяки характеристикам та оптимальному ціноутворенню.

Команда розробників Xilence вже два десятки років працює над тим, щоб персональні комп'ютери були максимально тихими та ефективними при неухильному зростанні обчислювальної потужності та продуктивності графічної підсистеми.
Контракт з компанією Xilence для нас – чудова можливість представити нашим партнерам системним інтеграторам ще одного виробника у сегменті MID PRICE. Особливо цікавим для ринку буде великий асортимент блоків живлення, який вирізняється співвідношенням ціни та якості.
Валерій Костюченко Продакт-менеджер напряму ''Блоки живлення, корпуси та системи охолодження"
products_xilence_elko
Xilence_Logo_RGB_BW_white_BG
Xilence Technology Co. – німецько-китайська компанія, що заснована в 2003 році і є визнаним експертом у галузі систем охолодження та зниження шуму персональних ПК та ноутбуків.

Основна продукція – блоки живлення та системи охолодження настільних ПК, ноутбуків, процесорів, жорстких дисків, графічних карт та модулів пам'яті. Розробники та інженери Xilence прагнуть зробити комп'ютери якомога більш тихими та енергоефективними, незважаючи на збільшення їх обчислювальної потужності та графічної продуктивності.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine починає дистриб’юцію комплектуючих для ПК компанії Xilence