Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

ELKO Ukraine почала відвантаження електронних ключів Windows 11 ESD

ELKO_Win11_ESD
Компанія ELKO, офіційний дистриб'ютор програмного забезпечення Microsoft ESD в Україні, почала відвантаження електронних ключів Windows 11 ESD.
Продаж і відвантаження Windows 10 ESD припинено наприкінці квітня.
Windows 11 для дому
Microsoft® Windows 11 Home 64 bit All Languages ESD KW9-00664
Замовити
Windows 11 Pro для робочих станцій
Microsoft® Windows 11 Pro 64 bit All Languages ESD FQC-10572
Замовити
Ключові особливості Microsoft Windows 11
Простий, потужний UX допомагає співробітникам зосередитись та бути більш продуктивним. Оптимізований інтерфейс системи допомагає позбутися безладу і зменшити когнітивне навантаження. Отримуйте доступ до всіх потрібних програм і з легкістю одночасно працюйте над кількома завданнями завдяки вбудованим макетам і персоналізованим віджетам. Робочі процеси можна автоматизувати прямо з робочого столу.
Нова ОС Windows - розумний спосіб взаємодії з інтегрованним Microsoft Teams. Відтепер зустрічатися і обмінюватися контентом легко. Вимкнення та ввімкнення звуку прямо на панелі задач. Автоматичні функції розмиття фону та шумопоглинання працюють в режимі реального часу.
Ваші клієнти можуть легко адаптуватись за допомогою сумісністі програм та керування хмарами. Вони можуть впевнено мігрувати, знаючи, що їхні улюблені програми та знайомі інструменти управління з Windows 10 так само працюватимуть за допомогою App Assure. Також тепер є більше контролю над оновленнями та можливість розгортання віддалених ПК відповідно до політики компанії.
Захистіть дані ваших клієнтів та доступ до них за допомогою ОС із підтримкою Zero Trust. Захищайте свої бізнес-дані завдяки потужній вбудованій системі безпеки, включаючи апаратну ізоляцію, шифрування та захист від шкідливого програмного забезпечення. Система захисту без паролів дозволить легко захистити ідентифікацію користувачів.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine почала відвантаження електронних ключів Windows 11 ESD