Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Windows 11 буде доступна з 5 жовтня 2021

Win_11_oct5_ua
Майкрософт оголосила дату виходу нової ОС Windows 11 – це 5 жовтня 2021 року. З цього дня стане доступним безкоштовне оновлення до Windows 11 для ПК з Windows 10, що відповідають вимогам, а також стануть доступними для придбання нові комп'ютери з Windows 11.
Проста і потужна взаємодія з користувачем допоможе співробітникам зосередитися на роботі і досягати кращих результатів. Оптимізований інтерфейс допомагає «очистити канал» від усього зайвого та знизити когнітивне навантаження. Можливість закріплювати застосунки на екрані та персоналізовані віджети допомагають організувати роботу. Робочі процеси можна автоматизувати прямо з робочого столу.
Нова операційна система включає інтеграцію з Microsoft Teams1 для ефективної спільної роботи. Організувати зустрічі та загальний доступ до контенту тепер значно легше. Мікрофон вмикається і вимикається прямо на панелі завдань. Автоматичне розмиття фону і шумозаглушення допомагають повністю зосередитися на розмові, не відволікаючись на сторонні фактори.
Сумісність застосунків і хмарне управління допоможуть клієнтам без проблем перейти на нову систему. Вони зможуть впевнено адаптуватися до нових функцій, знаючи, що їх улюблені програми та інструменти управління з Windows 10 залишаться доступними завдяки службі Assure. Windows 11 також пропонує більше контролю над оновленнями та можливість запускати комп'ютери віддалено відповідно до політики компанії.
Допоможіть захистити дані та доступ клієнтів з операційною системою, готовою до моделі «Нікому не довіряй». Потужні вбудовані засоби безпеки (включаючи системи апаратної ізоляції, шифрування та захисту від шкідливого ПО) надійно збережуть їх бізнес-дані та особисту інформацію. З легкістю захищайте посвідчення користувачів без паролів
Не хвилюйтесь – поки користувачі переходять на Windows 11, пристрої з Windows 10 продовжать отримувати оновлення і працювати продуктивно та безпечно.
1. Ліцензія на бізнес-можливості Microsoft Teams купується окремо.
2. План виконання оновлень знаходиться на стадії завершення, його реалізація розпочнеться в кінці 2021 року і закінчиться в 2022 році. Конкретні терміни залежать від пристрою. Комерційним клієнтам слід уточнити план розгортання в своїх ІТ-відділах. Для деяких функцій потрібно відповідне обладнання, відповідну інформацію читайте за посиланням.
За консультацією щодо закупівлі продуктів компанії Microsoft звертайтесь до менеджерів офіційного дистриб'ютора ELKO Ukraine.
  1. Новини
  2. Windows 11 буде доступна з 5 жовтня 2021