Перший погляд на флагманський жорсткий диск Western Digital Ultrastar HC570 22TB

ELKO_WD_22TB_choice_E-B
Провідні фахівці сфери серверного обладнання традиційно вважають диски WD серії Ultrastar одними з найкращих для використання у серверних системах та системах зберігання даних – як за сукупністю технічних характеристик, так і за перевірену роками якість та відмовостійкість.
У зовнішньому вигляді Western Digital Ultrastar HC570 22TB не помітно жодних суттєвих змін – типовий дизайн для цієї серії.
  • SEQ READ – 258.79 MB/s
  • SEQ WRITE – 256.05 MB/s
Не можна сказати, що цей диск тихий у роботі, але на те він і диск ентерпрайз серії – безшумність у роботі не є його пріоритетом.

Цікаво також було перевірити, як на новинку відреагують популярні NAS-системи Qnap і Synology, враховуючи, що в обох цих системах даний диск не входить до переліку сумісних, адже випускались вони задовго до появи Ultrastar HC570 22TB. І якщо старенький Qnap TS-453B-8G коректним розпізнаванням диску не дуже й то здивував – для цього виробника «всеїдність» звичне явище, то реакція надзвичайно популярної моделі попереднього покоління Synology DS920+ справді здивувала – розпізнавання було досить несподіваним, оскільки виробник просуває на ринок власні диски, а з дисками, які не позначені серед сумісних, бувають нюанси у вигляді сповіщень-попереджень для адміністратора, що із диском є проблема. Так, у даному випадку система при ініціалізації попередила, що Ultrastar HC570 22TB немає в переліку сумісності, але проблем із експлуатацією не було помічено.
Synology_090523
У якості висновка можна сказати наступне: коли користувачу потрібна безкомпромісна ємність і найвища надійність – поки що у Western Digital Ultrastar HC570 22TB нема конкурентів по сукупності цих параметрів. Це найкращий вибір для серверів і систем зберігання даних, коли є потреба у використанні великих масивів даних, наприклад, при створенні відеоархівів або систем відеонагляду.
З приводу замовлення продукції Western Digital звертайтесь до менеджерів офіційного дистриб'ютора ELKO Ukraine.
  1. Новини
  2. Перший погляд на флагманський жорсткий диск Western Digital Ultrastar HC570 22TB