Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Висококласні системи друку Toshiba TEC тепер доступні партнерам ELKO Ukraine

ELKO_Toshiba_TEC
ELKO Ukraine, один з найбільших українських дистриб’юторів ІТ-рішень і експертних сервісів, оголошує про підписання контракту з компанією Toshiba TEC, яка входить до числа світових лідерів ринку друкарської техніки. Згідно з умовами договору, ELKO буде постачати українським партнерам баркодні принтери, а також широкий спектр рішень виробника для кольорового і чорно-білого друку формату А3/А4.

Рішення Toshiba TEC крім найвищої якості і продуктивності, визнаних користувачами в усьому світі, мають також низку інновацій, які вигідно відрізняють розробки компанії від конкуруючих моделей. Зокрема, завдяки унікальній гібридній технології «еко-друку», що дозволяє стирати тонер з уже надрукованих документів, при цьому один і той самий аркуш паперу може бути багаторазово використаний для друку і копіювання документів.

Технологічні рішення Toshiba TEC застосовуються в багатьох галузях — від роздрібного сектору, освіти і сфери ділових послуг до готельного бізнесу і виробничих комплексів.
Друкована техніка Toshiba TEC використовує безліч ексклюзивних технологій, поява яких стала результатом багаторічного досвіду інженерів компанії та істотних вкладень у R&D. Це, наприклад, концепція «еко-друку», що дозволяє знизити витрати паперу, а також можливість друку і сканування формату А3 для принтерів формату А4.
Юлія Ратушна Керівник групи продакт-менеджерів компанії ELKO Ukraine
Системи друку Toshiba TEC зарекомендували себе якнайкраще в найрізноманітніших умовах. Впевнена, що наші продуктивні та надійні рішення, завдяки ELKO Ukraine, будуть гідно оцінені українськими бізнес-користувачами.
Юрате Гармашев Регіональний торговий представник міжнародного дистриб’юторського відділу Toshiba TEC Germany Imaging Systems GmbH
Системи друку Toshiba TEC вже доступні для замовлення українським партнерам компанії ELKO Ukraine.
Корпорація Toshiba TEC входить до групи компаній Toshiba. Toshiba TEC — провідний світовий постачальник офісного устаткування, що пропонує широкий набір різних рішень — від багатофункціональних друкарських та копіювальних систем до факсимільних апаратів і рішень для цифрового документообігу. Одним із пріоритетних напрямів компанії були й залишаються високоякісні системи друку. В Європі Toshiba TEC представлена компанією Toshiba TEC Germany Imaging Systems GmbH зі штаб-квартирою в місті Нойс (ФРН).
  1. Новини
  2. Висококласні системи друку Toshiba TEC тепер доступні партнерам ELKO Ukraine