Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

ELKO Ukraine представляє новий бренд відеоспостереження VIGI від компанії TP-Link

ELKO_VIGI_ua
TP-Link, провідний у світі постачальник надійних мережевих пристроїв та аксесуарів, анонсує запуск бренду відеоспостереження – VIGI. Продукти VIGI створені, щоб зробити професійні технології безпеки доступними для підприємств будь-якого масштабу.
Рішення VIGI складаються з: внутрішніх та зовнішніх камер безпеки, відеореєстраторів та програмного забезпечення для керування і зручного використання.

Універсальні камери безпеки VIGI надають безліч простих у використанні опцій моніторингу та розумних функцій виявлення для пильного спостереження.

Відеореєстратори VIGI служать центром для систем спостереження – забезпечують об’ємне сховище, одночасний перегляд та інші вдосконалені функції.

Відеоспостереження VIGI від TP-Link – це доступні, зручні у монтажу та високоякісні рішення, для організації безпеки та постійного нагляду за вашими будинками та бізнесом.
  • підтримують кілька об'єктивів, роздільну здатність та стандарти стиснення, щоб задовольнити різні потреби бізнесу.
  • оснащені першокласним об'єктивом. Їх фокусні відстані варіюються від короткого фокусування, яке може зайняти весь пейзаж, до довгого фокусування, яке може збільшити невеликий предмет на відстані.
  • Мають настінне/стельове кріплення.
  • Два способи живлення PoE/DC постійного струму роблять прокладання кабелю простим та зручним.
VIGI C300_2
VIGI C400_2
VIGI NVR1008H_3
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine представляє новий бренд відеоспостереження VIGI від компанії TP-Link