Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Унікальні технології безпеки Verint Systems - тепер в Україні!

VERINT_ELKO_UA
ELKO Ukraine оголошує про початок поставок на український ринок унікальних рішень американської компанії Verint Systems, призначених для забезпечення комплексного захисту об'єктів будь-якого рівня.
Сьогодні Verint є провідним світовим виробником комплексних програмних рішень для забезпечення всебічної безпеки і інтелектуального аналізу даних. Інноваційні рішення Verint розгорнуті в більш ніж 180 країнах, ними користуються понад 10 тис. організацій по всьому світу. Рішення компанії застосовуються в таких сферах як охорона правопорядку, боротьба зі злочинністю і тероризмом, захист об'єктів критично важливої інфраструктури і т.д.

Маючи більш ніж двадцятирічний досвід роботи на ринку профільних рішень, компанія застосовує глибокі знання в багатьох вузькоспеціалізованих областях для ефективного об'єднання передових інноваційних технологій з кращими практиками та методологіями аналітики. Досвід вендора дозволяє створювати і пропонувати партнерам особливі продукти, які піднімають безпеку будь-яких, навіть найбільш відповідальних і критично важливих об'єктів, на радикально новий рівень.
Компанія Verint присутня на ринку вже більше 20 років, протягом яких вирішує найскладніші питання, пов'язані із забезпеченням всебічного захисту для різноманітних об’єктів по всьому світу. Наші продукти щодня використовуються організаціями національного масштабу, включаючи державні установи (безпечні і розумні міста), служби розвідки і поліції, а також служби екстреної допомоги, об'єкти критично важливої інфраструктури такі, як АЕС або хімічні заводи, і багато інших. Тепер, завдяки нашій співпраці з ELKO, надійні і функціональні рішення Verint будуть доступні і українським замовникам
Ayal Vogel віце-президент з продажу Verint Systems в країнах СНД і Східної Європи
У штаті Verint працюють технологічні експерти і професіонали, з різноманітним досвідом роботи в сфері безпеки. У їх числі аналітики, фахівці з обробки даних та технологічні новатори. Ця унікальна команда володіє глибоким і цілісним розумінням проблем безпеки і того, як їх треба вирішувати.

Розробки Verint тісно пов'язані з такими інноваційними технологіями як великі дані, штучний інтелект, машинне навчання та ін. В розпорядженні компанії шість власних науково-дослідних центрів, на базі яких створюються і тестуються найпередовіші рішення, що робить Verint глобальним технологічним лідером в області комплексних систем безпеки.
Інноваційні комплексні інтелектуальні рішення Verint для забезпечення всебічного захисту, підтримувані унікальним досвідом кращих світових фахівців, надають конкурентну перевагу для наших замовників. Прагнення Verint до постійного впровадження технологічних інновацій дозволяє з упевненістю говорити про те, що замовники, які обрали рішення цього виробника, завжди будуть мати у своєму розпорядженні найбільш сучасні і досконалі засоби захисту
Юлія Турчина директор департаменту проектної дистрибуції ELKO Ukraine
Портфель розробок Verint, об'єднаний загальним брендом Actionable Intelligence, включає в себе спеціалізовані системи, кожна з яких ідеально збалансована і налаштована для вирішення певного кола завдань.
Система розпізнавання облич Verint FaceDetect використовує один з найточніших в галузі алгоритмів розпізнавання осіб. Завдяки можливостям штучного інтелекту це рішення для аналізу відео забезпечує операції в галузі безпеки необхідними ситуаційними даними. Система відстежує осіб, що викликають цікавість, аналізуючи потокові дані в режимі реального часу (або постфактум) одночасно від декількох систем і тисяч камер відеоспостереження. Виявлення окремих осіб в натовпі під різним кутом і при складному освітленні за лічені секунди.
Рішення VMS компанії Verint включає потужні, повністю інтегровані інструменти для управління відеоданими, в тому числі автоматичне відстеження стану системи і реагування на події, управління розслідуваннями, програмно-реалізовану віртуальну матрицю, інтерактивні карти об'єктів, потужний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс для перегляду відео, тонкий клієнт для віддалених/мобільних користувачів і багато іншого. Використовувані в рішенні Enterprise VMS методи, підвищують можливості систем відеоспостереження, роблять їх більш надійними і економічно рентабельними. Завдяки рішенням Verint оператори можуть прогнозувати потенційні загрози або інциденти і забезпечувати необхідну готовність служб реагування Гнучка відкрита архітектура рішення легко інтегрується з існуючими технологіями. Рішення масштабується від операцій на одному об'єкті до великомасштабних операцій з різним географічним розташуванням об'єктів.
Verint VMS One перетворює традиційні Центри по забезпеченню безпеки (SOC) в Інтелектуальні центри по забезпеченню безпеки (ISOC). Дана система призначена для одного об'єкта малого або середнього розміру. Це рішення для забезпечення безпеки і управління реагуванням на основі отриманих даних забезпечує всі переваги більш потужних рішень, але при цьому має меншу вартість. Використовуючи передові технології штучного інтелекту і аналітики, VMS One дозволяє отримувати інформацію, необхідну для прогнозування потенційних загроз і їх запобігання, а також усунення наслідків вже наявних інцидентів. Ця інноваційна і масштабована система управління безпекою та реагуванням дозволяє підвищити ефективність, скоротити накладні витрати і використовувати вже існуючі технології.
Платформа Verint для ситуаційної обізнаності здійснює збір, структурування і контекстуалізаціі величезних обсягів даних з декількох систем і джерел інформації для забезпечення повної ситуаційної обізнаності. Завдяки складним алгоритмам рішення Verint дозволяють оперативно обробляти великі обсяги інформації і виявляти в ній саме ті елементи, які важливі для прийняття рішень в даний момент. Прогнозування, готовність і завчасне запобігання потенційних загроз і усунення наслідків вже трапилися інцидентів - все це можна виконувати з єдиного централізованого інтерфейсу. Підвищення ефективності роботи завдяки автоматизації систем і процесів, поліпшення показника часу реагування, забезпечення відповідності та спрощення криміналістичних розслідувань і звітності.
Передова технологія управління процесами сил реагування аналізує критично важливі події і миттєво забезпечує всебічну ситуаційну обізнаність. Диспетчерські служби, співробітники швидкого реагування та інші ресурси можуть використовувати і обмінюватися між собою оперативними даними про події, що відбуваються в режимі реального часу, обробляючи поточну і минулу інформацію з використанням геоінформаційних карт GIS, географічних зон, даних про розташування співробітників, а також інформації, одержуваної від сторонніх осіб та інших зовнішніх джерел. Завдяки процесу постійного збору, обробки та аналізу даних рішення дозволяє приймати зважені і поінформовані рішення для ефективного і швидкого реагування на інциденти, а також забезпечує необхідний рівень комунікації під час операції.
Портфоліо високонадійних IP-камер Verint дозволяє працювати з відео високої роздільної здатності. Пристрої підтримують різноманітні формати стиснення даних для потокової передачі, а також обладнані ефективними засобами контролю смуги пропускання. IP-камери легко встановлюються і інтегруються з вже наявними пристроями, завдяки чому організація може оптимізувати використовувані технології, підвищивши їх ефективність для забезпечення безпеки. Ми пропонуємо найрізноманітніші варіанти виконання, включаючи PTZ-моделі, камери, що вбудовуються, міні-камери, камери в захисному ковпаку, пристрої в циліндричному форм-факторі. Доступні моделі як для внутрішньої, так і для зовнішньої установки, що можуть працювати за будь-якої погоди, є також вандалозахищені варіанти виконання. Таким чином Verint завжди може запропонувати пристрої, що підійдуть для вашого бюджету і завдань.
Це далеко не повний список розробок Verint, доступний партнерам ELKO і українським замовникам. Отримати більш детальну інформацію про портфелі рішень інноваційного лідера в сфері комплексних систем безпеки, а також протестувати різні продукти Verint на конкретних завданнях, можна звернувшись до експертів компанії ELKO Ukraine.
Verint (NASDAQ: VRNT) є світовим лідером в області програмних рішень для забезпечення комплексної безпеки. У своїх розробках компанія робить акцент на оптимізацію взаємодії з клієнтами, аналітику і проривні технології. Сьогодні більше 10 000 організацій в 180 країнах використовують рішення Verint для прийняття більш обґрунтованих, ефективних і своєчасних рішень. Розробки компанії застосовуються в таких сферах як національна безпека, захист стратегічних підприємств і об'єктів критичної інфраструктури, робота розвідслужб і правоохоронних органів, Smart/Safe City, «розумний» транспорт, захист телекомунікацій та багатьох інших галузях.
  1. Новини
  2. Унікальні технології безпеки Verint Systems - тепер в Україні!