ELKO Ukraine – дистриб’ютор побутової техніки UFESA

Ufesa_ELKO
ELKO Ukraine підписала ексклюзивну угоду на дистриб’юцію дрібної побутової техніки іспанського бренду UFESA, що належить холдингу B&B Trends. Компанія UFESA заснована у 1963 році та вже понад 40 років спеціалізується на виробництві товарів для домашнього вжитку: для дому, кухні та особистого догляду.
Основні переваги продукції UFESA – європейська якість в оптимальному співвідношенні до вартості та оригінальний висококласний дизайн пристроїв. Компанія має власні виробництва у Іспанії та Китаї, а також приділяє багато уваги науково-дослідницькій діяльності, інвестуючи у розробку інноваційних рішень та технологій і зареєструвавши понад 100 патентів.

UFESA поставляє свою продукцію у більш ніж 80 країн світу та прагне бути лідером у наданні ефективних рішень, які покращують домашній побут користувачів. Для замовлення партнерам ELKO Ukraine наразі доступна кухонна техніка, праски, кавомашини, техніка для краси та догляду і пилосмоки.

Компанія розробляє нові продукти, опираючись на багаторічний досвід, можливості науково-дослідного центру та велику базу інформації про вподобання клієнтів. Щороку UFESA випускає до 80 нових та практичних продуктів, які полегшують домашні справи: приготування їжі, прибирання, догляду за речами та особистого догляду.
Хочу привітати компанію UFESA з 60-річним ювілеєм та зізнатись, що ми надзвичайно раді розширенню портфелю ELKO Ukraine таким конкурентоспроможним європейським брендом. Завдяки високим стандартам якості та сучасному дизайну, продукти цієї іспанської компанії будуть належно оцінені українськими користувачами. При цьому для наших партнерів важливою перевагою буде можливість заробляти більше, завдяки широкому асортименту продукції UFESA та швидкій і зручній логістиці
Катерина Скатерна Керівник напряму «Ноутбуки та споживча електроніка» ELKO Ukraine
Щиро радий продовженню співпраці з компанією ELKO та старту продажу техніки UFESA в Україні у партнерстві з компанією ELKO Ukraine! Впевнений, що співпраця буде результативною та взаємовигідною, а продукція Ufesa принесе додатковий комфорт, зручність, завоює серця та займе гідне місце у домогосподарствах українських споживачів нашої продукції
Юрій Рябченко Директор з продажу в Україні і Молдові B&B Trends, S.L.
Бренд UFESA належить іспанському холдингу B&B Trends, який є промисловою групою, що складається з 8 компаній із загальним доходом 350 мільйонів євро, більш ніж 15 виробничими майданчиками в Європі, Азії та Південній Америці та штатом понад 1400 співробітників. Одним із основних напрямків діяльності компанії є створення малої побутової електронної техніки (SDA) – у даному напрямку компанія має понад 40 років досвіду роботи.
  1. Новини
  2. ELKO Ukraine – дистриб’ютор побутової техніки UFESA