Побудова систем інформаційної безпеки з Trend Micro

Trend_Micro_ELKO_day_ua
Продовжуємо знайомити український ринок з можливостями сучасних рішень для кібербезпеки. Trend Micro Vision One XDR – потужний інструмент рішень розширеного виявлення та реагування на кіберзагрози, який ми презентували на нещодавньому заході «Побудова систем інформаційної безпеки з Trend Micro», що відбувся у ELKO Smart Center.
Зустріч дала змогу нашим патнерам дізнатись особливості стратегічного підходу до побудови систем інфомаційної безпеки різної складності та познайомитись із представниками компанії Trend Micro.

Розширене виявлення та реагування XDR (Extended Detection and Response) – це новітня технологія кібербезпеки, яка на сьогодні є останньою ланкою еволюції технології виявлення та реагування на складні загрози і кібератаки у кінцевих точках EDR (Endpoint Detection and Response), що забезпечує оптимізоване виявлення загроз та реагування на них з використанням засобів безпеки та бізнес-інструментів.
Розширене виявлення та реагування (XDR) – досить молодий ринок, і поточні можливості постачальників відображають це. Продукти XDR мають різноманітні набори функцій залежно від їхньої зрілості, власного портфоліо та бачення SOC.
  • Зрілі постачальники пропонують вбудоване виявлення та дослідження перехресної телеметрії. Ці постачальники об'єднують найкращі елементи свого портфоліо, у тому числі провідні у галузі продукти, для спрощення реагування на інциденти та створення цільових та високоефективних засобів виявлення.
  • Навпаки, менш зрілі постачальники використовують XDR як «об'єднуючий шар» для свого портфеля, який мало що дає спеціалісту.
  • Проміжні постачальники мають нові власні та гібридні функції XDR, але все ще знаходяться на дуже ранній стадії та в основному підкреслюють свої можливості виявлення та реагування лише на кінцевих точках (EDR).
Враховуючи різноманітність можливостей, загалом на ринку XDR існує глибокий розрив між тими, хто далеко просунувся вперед, і тими, хто тільки починає реалізовувати концепцію XDR.
  1. Новини
  2. Побудова систем інформаційної безпеки з Trend Micro