Trend Micro названо лідером у сфері мережевого аналізу та видимості

TrendMicro_Forrester Analyst Heath Mullins
Дослідницька лабораторія Forrester Analyst Heath Mullins 27 червня 2023 року підвела підсумки оцінювання 13 провідних постачальників засобів аналізу мережевого трафіку та візуалізації (Network Analysis and Visibility - NAV), щоб допомогти ІТ-фахівцям обрати дійсно ефективне рішення для своїх потреб. Компанія Trend Micro, яка здобула високі бали за різними критеріями, була визнана одним з лідерів поточного ринку засобів кіберзахисту за визначні переваги, які пропонують продукти Vision One, Deep Discovery Inspector і TippingPoint.
У звіті аналітиків стверджується, що мережеві можливості є критично важливими для використання моделі з нульовою довірою.

Forrester визнала компанію Trend Micro Incorporated лідером у сфері рішень для мережевого аналізу та видимості (NAV) на основі аналізу 13 провідних постачальників рішень. У звіті проаналізовано три основні продукти для оцінки пропозицій Trend Micro.
TrendMicro_leader_2023
Forrester описує рішення NAV як такі, що використовуються для моніторингу мережевого трафіку, виявлення загроз, виявлення додатків і ресурсів і отримання інформації про корисне навантаження пакетів. Завдяки інтеграції з аналітикою, SOAR, XDR та іншими інструментами вони допомагають створити основу видимості та аналітики для забезпечення нульової довіри, пояснюється у звіті.

Аналіз можливостей Trend Micro охоплює три пропозиції: Trend Vision One, Deep Discovery та Tipping Point.

У звіті Forrester описуються можливості Trend Micro, серед яких «… портфель продуктів, багатий власними даними про загрози», який «виділяється серед конкурентів», і зазначається, що багатий набір кореляційних даних Trend Micro дозволяє отримувати «швидкі, високоточні судження на кінчиках пальців аналітика». Платформа Trend Vision One створена так, щоб бути максимально інтуїтивно зрозумілою для аналітиків без шкоди для можливостей. Позиція Trend Micro, як лідера супроводжувалася найвищими можливими оцінками за 12 критеріями, включаючи: розширений аналіз загроз, API та інші інтеграції, бачення та інновації.
  • Trend Micro має «інтуїтивно зрозумілий і зрозумілий» інтерфейс користувача.
  • «Виявлення загроз значною мірою залежить від прийому телеметрії з багатьох джерел»
  • «Клієнти з хмарними середовищами AWS отримають вигоду від тісної інтеграції між мультихмарними та мультитенантними ресурсами».
  • «Пропозиція NAV від Trend Micro добре підходить для середніх і великих підприємств, які мають інші продукти Trend Micro або шукають пропозицію платформи, що містить XDR».
«Бачення Trend ґрунтується на об’єднанні всіх телеметричних даних від кінцевої точки до хмари в єдине цілісне подання, незалежно від того, який постачальник надає дані», — йдеться у звіті Forrester. «Стратегія NAV від Trend базується на своїх можливостях із запобігання вторгненням, переваги нульової довіри та кінцевої точки, пропонуючи клієнтам стек технологій від одного постачальника. Trend Micro унікальна тим, що розглядає всі інші технології, як можливі вектори атак і приділяє велику увагу запобіганню нових методів атаки».
З приводу консультацій щодо замовлення рішень компанії Trend Micro звертайтесь до менеджерів офіційного дистриб'ютора ELKO Ukraine.
Trend Micro – світовий лідер у сфері кібербезпеки, який допомагає зробити світ безпечним для обміну цифровою інформацією. Платформа кібербезпеки Trend Micro захищає сотні тисяч організацій і мільйони людей у хмарах, мережах, пристроях і кінцевих точках та базується на десятиліттях досвіду безпеки, глобальних досліджень загроз і постійних інновацій. Будучи лідером у сфері хмарної та корпоративної кібербезпеки, платформа пропонує потужний набір передових методів захисту від загроз, оптимізованих для таких середовищ, як AWS, Microsoft і Google, а також центральну видимість для кращого, швидшого виявлення та реагування. Маючи 7000 співробітників у 65 країнах, Trend Micro дозволяє організаціям спростити та захистити свій підключений світ.
  1. Новини
  2. Trend Micro названо лідером у сфері мережевого аналізу та видимості