Вітаємо!
Скористайтесь іншим браузером, щоб переглянути наповнення цієї сторінки. Ми радимо використовувати Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge або Safari.

вул. Козацька, 120/4, корпус «Ж», 1-й поверх, Київ, 03022, Україна


+38 044 461 9670
elko@elko.ua

TP-Link Tapo L900-5: світлодіодна Wi-Fi стрічка з можливістю зміни кольору та управлінням через застосунок

TP-Link_Tapo_L900_ua
Компанія TP-Link починає продаж в Україні нового пристрою для розумного будинку – світлодіодної Wi-Fi стрічки TP-Link Tapo L900-5. Ця модель відрізняється додатковим терміном служби, дозволяє міняти колір освітлення і його яскравість, а також може управлятися трьома різними способами – за допомогою фірмового застосунку Tapo, апаратного контролера, що йде в комплекті або голосовим управлінням.
У цієї моделі є все, що можна вимагати від сучасної багатофункціональної світлодіодної стрічки – можливість зміни кольору та яскравості підсвітки, налаштування розкладу з вмиканням світла у точно визначений час і навіть функція «Немає вдома», активація якої створить ілюзію присутності людей для непроханих гостей. В залежності від настрою ви зможете обрати один з понад 16 мільйонів відтінків світла та зберегти на майбутнє найбільш оптимальні варіанти.

Термін служби світлодіодної стрічки при постійній роботі становить п’ять з половиною років. Вона є стійкою до великої кількості вигинів, усі світлодіоди працюють незалежно один від одного під низькою напругою і не випромінюють блакитне світло.

Tapo L900-5 можна швидко підготувати до роботи. Для цього необхідно дістати стрічку з упаковки, вкоротити і зафіксувати на потрібній поверхні за допомогою клейової основи 3M. Після цього потрібно скачати на смартфон або планшет застосунок Tapo, увімкнути стрічку та виконати вказівки застосунку. Tapo ідеально підходить для управління, але за бажання ви зможете використати для цих завдань апаратний контролер, що йде у комплекті, або голосове управління через Google Assistant, Apple Home чи Amazon Alexa. Ну а якщо ви придбаєте кілька світлодіодних стрічок, то за допомогою застосунку Tapo можна обрати індивідуальні параметри для кожного пристрою.

Рекомендована роздрібна ціна TP-Link Tapo L900-5 становить 799 грн.

Заснована у 1996 році, компанія TP-Link є глобальним постачальником надійних мережевих рішень та аксесуарів, які необхідні в усіх сферах повсякденного життя. TP-Link послідовно оцінюється аналітичною компанією IDC як найбільший у світі постачальник мережевого обладнання у сегменті SOHO. Пристрої TP-Link продаються в більш ніж 120 країнах та обслуговують сотні мільйонів користувачів в усьому світі.
  1. Новини
  2. TP-Link Tapo L900-5: світлодіодна Wi-Fi стрічка з можливістю зміни кольору та управлінням через застосунок