Наш сайт використовує cookie-файли. Продовжуючи сеанс, ви даєте свою згоду на збирання та обробку даних. Детальна інформація в Політиці про конфіденційність
Прийняти

Новинка від TP-Link – AC750 підсилювач Wi-Fi сигналу RE190

RE190_TP_Link_ELKO_ua
Збільшуйте Wi-Fi мережу для покриття недосяжних зон за допомогою підсилювача Wi-Fi сигналу RE190 від офіційного дистриб'ютора ELKO Ukraine.
  • Збільшує покриття Wi-Fi сигналу там, де раніше його не було.
  • Сумісний з Wi-Fi пристроями, що підтримують стандарти 802.11b/g/n/ac.
  • Дводіапазонний Wi-Fi зі швидкістю до 750 Мбіт/с.
  • Компактний розмір і можливість кріплення на стіну спрощують установку.
  • Підтримується підключення до Mesh-мережі при підключенні до роутера OneMesh для безшовного покриття у всьому будинку.
Встановіть RE190 між роутером і клієнтськими пристроями, збільшуючи площу покриття Wi-Fi. Два діапазони забезпечать загальну пропускну здатність до 750 Мбіт/с на площі до 185 м², а також відповідний канал для перегляду потокового HD-відео, онлайн-ігор і інших вимогливих завдань.

RE190 підтримує стандарт Wi-Fi 802.11ac і створює потужне Wi-Fi підключення в усьому будинку. Він працює з будь-яким роутером або точкою доступу, зручно надаючи широке дводіапазонне покриття для безлічі пристроїв.

Натисніть кнопку WPS на роутері і кнопку RE на RE190, і протягом 2 хвилин ви отримаєте доступ до мережі. Після підключення до роутера ви зможете легко переміщати і встановлювати RE190 в межах Wi-Fi мережі без необхідності повторного налаштування.

Розумний індикатор показує силу сигналу роутера, що дозволяє встановлювати його в найбільш зручному місці.
  1. Новини
  2. Новинка від TP-Link – AC750 підсилювач Wi-Fi сигналу RE190