TP-Link починає співпрацю з Qualcomm

TP-link_Qualcomm
TP-Link, провідний світовий постачальник мережевих продуктів для споживачів та бізнесу, сьогодні оголосив про стратегічну технологічну співпрацю з Qualcomm Technologies, Inc. з метою створення портфеля передових рішень Wi-Fi 7 на базі XGS-PON (10-гігабітної симетричної пасивної оптичної мережі), спрямованих на революцію в телекомунікаційній індустрії, надаючи постачальникам послуг гнучку та прискорену схему розгортання, безпрецедентний досвід роботи з Wi-Fi та мережею для своїх клієнтів.
Асортимент продукції XGS-PON включає в себе Wi-Fi 7 HGU (блок домашнього шлюзу) і модуль ONU SFP+. Використовуючи можливості новітніх технологій оптоволоконного доступу, стандарту Wi-Fi 7 і mesh-технологій, продукти XGS-PON від TP-Link забезпечують не тільки неймовірно швидкісний доступ до Інтернету і розширене покриття, але також стабільність і безперебійну роботу Wi-Fi.
Ми раді співпрацювати з Qualcomm Technologies у цьому революційному проекті. Поєднання нашого передового досвіду в галузі апаратного та програмного забезпечення з їхньою платформою чіпсетів дозволить нам забезпечити винятковий досвід роботи з Wi-Fi, а також блискавичну швидкість інтернету та неперевершені можливості підключення". Рішення XGS-PON побудовано на існуючій SoC-платформі Qualcomm, що дозволяє нам підтримувати високі стандарти існуючих Wi-Fi шлюзів у всіх аспектах, включаючи стабільність системи, продуктивність Wi-Fi та зручність для користувачів. Це надійний вибір для нас, наших клієнтів і кінцевих користувачів".
Пінгджі Лі Віце-президент TP-Link Corporation Limited
Наша технологічна співпраця з TP-Link є важливим кроком на шляху до прискорення інновацій у сфері широкосмугового зв'язку та індивідуального обслуговування абонентів. Ми впевнені, що наша технологія 10G PON не тільки задовольнить, але й перевершить зростаючі вимоги клієнтів, забезпечуючи при цьому перспективність мереж операторів зв'язку.
Ганеш Свамінатан Віце-президент і генеральний менеджер з бездротової інфраструктури та мереж Qualcomm Technologies, Inc
Спираючись н провідний досвід у виробництві Wi-Fi-маршрутизаторів і використовуючи передову технологію Wi-Fi 7, маршрутизатори XGS-PON пропонують неперевершену якість роботи вдома. Зокрема, XGB810v встановлює нові стандарти продуктивності, забезпечуючи неперевершений досвід роботи в Інтернеті у витонченому форм-факторі.

Інновації поєднують естетику з приголомшливою продуктивністю - XGB810v оснащений 8 оптимально розташованими внутрішніми антенами для досягнення всеспрямованого покриття з високим коефіцієнтом підсилення, високою ізоляцією та великою шириною променю. Його мінімалістичний дизайн легко інтегрується в будь-яке середовище.

Неймовірний тридіапазонний Wi-Fi 7 зі швидкістю 19 Гбіт/с з можливістю розширення зони покриття - Насолоджуйтесь надзвичайною швидкістю, ефективністю та пропускною здатністю мережі Wi-Fi завдяки надзвичайній швидкості 19 Гбіт/с у трьох діапазонах на базі оптоволоконної шлюзової платформи Qualcomm® 10G. Використовуючи технології Wi-Fi 7, MU-MIMO, OFDMA і формування променю, XGB810v оптимізує чіткість і потужність сигналу, забезпечуючи надшвидку передачу даних на кілька пристроїв у трьох діапазонах зі зменшеною затримкою і високою ефективністю. Користувачі зможуть насолоджуватися безперебійною передачею потокового відео у форматі 8K/4K, захоплюючими іграми, AR/VR та блискавично швидким завантаженням. Він також сумісний зі стандартом EasyMesh для простого, розумного mesh Wi-Fi з великою гнучкістю*.

Симетричний доступ до Інтернету 10 Гбіт/с і гнучке дротове підключення - оснащений портом XGS-PON, XGB810v забезпечує симетричний оптоволоконний доступ до Інтернету 10 Гбіт/с, задовольняючи потреби у високій пропускній здатності для завантаження і вивантаження. Порт WAN/LAN 10 Гбіт/с, 4 порти 2,5 Гбіт/с і порт USB 3.0 забезпечують феноменальну гнучкість для побудови швидких і стабільних домашніх мереж. 2 телефонні порти забезпечують високоякісну телефонію з різноманітними функціями виклику, що перевершує традиційні стаціонарні телефони**.

Розгортання та керування - XGB810v підтримує хмарне керування TAUC та протоколи TR-069/TR-369. TAUC інтегрує протоколи TR-069/TR-369, TR-181 Multi-AP для топології EasyMesh і елементів даних, а також розширену діагностику Wi-Fi. Він також пропонує індивідуальні послуги API і мобільний додаток для кінцевих користувачів. Це цілісне хмарне рішення дозволяє провайдерам впроваджувати розгортання "без дотику" і керувати послугами Інтернету і Wi-Fi, доступними віддалено в будь-якому місці і в будь-який час.
Завершує серію продуктів XGS-PON модуль TP-Link XGS-PON ONU SFP+ XGM10A. Він використовує новітню технологію XGS-PON і кілька режимів Ethernet UNI для гнучких варіантів тарифних планів і масштабованості. Завдяки комплексній екосистемі продуктів TP-Link, XGM10A може працювати в парі з маршрутизаторами Wi-Fi 7 і mesh-системами на базі Qualcomm, наприклад, EB810v і HB810, пропонуючи універсальне рішення як для провайдерів послуг, так і для кінцевих користувачів.
Заснована в 1996 році, TP-Link є глобальним постачальником надійних мережевих пристроїв та аксесуарів, які використовуються у всіх аспектах повсякденного життя. Аналітична компанія IDC вже 12 років поспіль визнає TP-Link лідером серед постачальників Wi-Fi-пристроїв № 1, який постачає свою продукцію в більш ніж 170 країн і обслуговуючи мільярди людей по всьому світу.

Завдяки перевіреній спадщині стабільності, продуктивності та цінності, TP-Link створила портфоліо продуктів, які задовольняють мережеві потреби всіх людей. Зараз, коли стиль життя, пов'язаний з підключенням до Інтернету, продовжує розвиватися, компанія розширюється сьогодні, щоб задовольнити вимоги завтрашнього дня.
  1. Новини
  2. TP-Link починає співпрацю з Qualcomm