TP-Link у магічному квадранті Гартнера у категорії "Дротова та бездротова інфраструктура корпоративних мереж"

Gartner_TP-Link_Omada_ELKO
Постачальник мережевих рішень TP-Link® шостий рік поспіль визнаний нішевим гравцем у магічному квадранті Gartner® Magic Quadrant™ у категорії "Дротова та бездротова інфраструктура корпоративних локальних мереж ".
Зберігаючи свою позицію в магічному квадранті дротової та бездротової інфраструктури корпоративних мереж протягом шести років поспіль, компанія вважає, що це підкреслює її відданість довгостроковій досконалості та задоволеності клієнтів. Орієнтуючись на клієнтоорієнтованість, TP-Link Omada продовжує вдосконалювати свої перед- та післяпродажні послуги, включаючи спеціалізовану підтримку Omada через гарячу лінію, електронну пошту та чат, команди підтримки локалізації та офіційне співтовариство Omada. TP-Link Omada також надає широкі навчальні та допоміжні ресурси, такі як OCNA, OCNP і партнерська програма, щоб розширити можливості клієнтів.

Прагнучи до технологічного прогресу, TP-Link може похвалитися командою з більш ніж 2600 співробітників відділу досліджень і розробок і більш ніж 100 лабораторіями з суворими стандартами тестування. Це гарантує надання клієнтам наднадійних хмарних технологій на основі штучного інтелекту. Останні інновації TP-Link Omada включають передову технологію Wi-Fi 7 з підтримкою Multi-Link Operation, 320 МГц каналу та Multi-RU, а також інтелектуальні антени для більш концентрованого та динамічного покриття сигналу. Крім того, Omada пропонує DPI для управління поведінкою пристроїв в Інтернеті та WIPS/WIDS для підвищення безпеки бездротового зв'язку 24/7.

Різноманітний асортимент продукції Omada розроблений для задоволення потреб підприємств усіх розмірів та галузей. Наші пропозиції включають серію Omada, розроблену спеціально для клієнтів малого та середнього бізнесу, що включає широкий спектр продуктів, таких як точки доступу, комутатори, маршрутизатори, контролери та аксесуари Omada. Ми також пропонуємо серію Omada Pro для корпоративних клієнтів вертикальної індустрії, яка включає в себе передові рішення, такі як точки доступу, маршрутизатори, комутатори та контролери Omada Pro. Ці лінійки продуктів оснащені перспективними технологіями для забезпечення масштабованості та продуктивності, що відповідають вимогам сучасного динамічного бізнес-середовища.
GARTNER є зареєстрованою торговою маркою та знаком обслуговування компанії Gartner, Inc. та/або її афілійованих осіб у США та інших країнах, а MAGIC QUADRANT є зареєстрованою торговою маркою компанії Gartner, Inc. та/або її афілійованих осіб і використовується в цьому документі з дозволу. Всі права захищені.

Gartner не підтримує жодного постачальника, продукт або послугу, згадані в його дослідницьких публікаціях, і не радить користувачам технологій обирати лише тих постачальників, які мають найвищі рейтинги або інші позначення. Дослідницькі публікації Gartner складаються з думок дослідницької організації Gartner і не повинні розглядатися як констатація фактів. Gartner відмовляється від усіх гарантій, явних чи неявних, щодо цього дослідження, включаючи будь-які гарантії придатності для продажу або придатності для певної мети.
Заснована в 1996 році, TP-Link є глобальним постачальником надійних мережевих пристроїв та аксесуарів, які використовуються у всіх аспектах повсякденного життя. Аналітична компанія IDC незмінно займає перше місце в рейтингу постачальників Wi-Fi пристроїв, постачаючи свою продукцію в більш ніж 170 країн і обслуговуючи мільярди людей по всьому світу.
  1. Новини
  2. TP-Link у магічному квадранті Гартнера у категорії "Дротова та бездротова інфраструктура корпоративних мереж"